АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -7°C
Харьков: -3°C
Днепр: -3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -3°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Податковий борг "Укрнафти" досяг майже 12 мільярдів

Податковий борг "Укрнафти" досяг майже 12 мільярдів
Податковий борг "Укрнафти" досяг майже 12 мільярдів

"Укрнафта" продовжує накопичувати борги за платежами до бюджету. 

Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на прес-службу НАК "Нафтогаз України".

Так, станом на 1 вересня 2016 р. заборгованість "Укрнафти" перед держбюджетом за податками (з урахуванням нарахованих ДФС штрафів і пені) фактично становить 11,9 млрд грн. Найбільші суми заборгованості: рентна плата (за користування надрами) — 10,1 млрд грн і несплачений вчасно податок на прибуток — 1,2 млрд грн.

Як зазначають у НАК "Нафтогаз України", яка уповноважена представляти інтереси держави (51% акцій у статутному капіталі "Укрнафти"), протягом 2016 р. ПАТ "Укрнафта" продовжує накопичувати борги за платежами до бюджету. 

За наявною у "Нафтогазу" інформацією, із нарахованих протягом січня-серпня поточного року 7 млрд грн податків, зборів (обов’язкових платежів) товариством до державного бюджету сплачено лише 4,7 млрд грн, або 67% загального обсягу нарахованих податкових зобов’язань.

Як зазначають у "Нафтогазі", зростання боргу "Укрнафти" перед держбюджетом є наслідком передусім непогашення боргів, що були сформовані під час зміни керівництва товариства у 2015 р. На діяльність "Укрнафти" також негативно впливає зменшення доходів через падіння цін на нафту.

Виведення "Укрнафти" з кризового стану, вважають у "Нафтогазі", потребує комплексного рішення, яке мають підтримати і акціонери, і кредитори товариства. Такої єдності у позиціях сторін наразі немає.

Як відомо, ПАТ "Укрнафта", найбільша нафтовидобувна компанія країни, в січні-червні 2016 року отримала чистий збиток 10,091 мільйона гривень проти 3,910 мільярда гривень чистого прибутку за аналогічний період 2015 року.


Теги статьи: ДолгУкрнафта

Дата и время 03 октября 2016 г., 16:34     Просмотры Просмотров: 1000
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
15 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05344