АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -5°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -8°C
Сумы: -7°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Мати Кузьми Скрябіна прокоментувала пожежу на могилі сина

Мати Кузьми Скрябіна прокоментувала пожежу на могилі сина
Мати Кузьми Скрябіна прокоментувала пожежу на могилі сина

Полум’я численних свічок, які зaпалюють шанувальники Aндрія Кузьменка (Кузьми Скрябінa), пошкодило склеп в Брюховичaх, у передмісті Львовa, де похований співак. Про це написала у зверненні до фанів гурту мати загиблого музиканта Ольга Кузьменко на офіційній сторінці групи у Fаcebook, передають Патріоти України.

"Велике прохання батьків Андрія Кузьменка. До всіх хто відвідує його могилу в Брюховичах!!

Сьогодні в суботу 02.10.2016 група туристів, які приїхали автобусом залишили дуже багато запалених свічок, просто біля самого каменю склепу. Горів відкритий вогонь, свічок було 15-20. Вогонь пошкодив центральну частину склепу. Зараз потрібен великий ремонт і заміна деяких частин гробівця.

Дуже просимо всіх, хто відвідує могилу Андрія — не ставте відкриті свічки на камінь, який нищиться від воску, від вогню, камінь тріскає від високої температури. Будьте милосердні до пам’яті Андрія, до тяжких переживань батьків, не робіть ще матеріальної шкоди на цвинтарі.

Свічки можна ставити тільки в пусті лампадки, яких стоїть безліч пустих, спеціально для цієї мети. Зараз потрібен великий ремонт, який заподіяла туристична група, яка приїхала в 9 годині ранку 02.10, і ніби з доброї душі запалили безліч свічок.

Свічки сплавилися з пластмасою, в яку був залитий віск, зробився цілий факел, який зачадив все навколо і знищив фасад склепу. Ще раз велике прохання не залишайте відкритого вогню на могилі Андрія. Краще прийти без свічки, тихо помолитися і не наробити лиха." - йдеться у зверненні.


Теги статьи: СкрябинКузьма Скрябин

Дата и время 03 октября 2016 г., 21:53     Просмотры Просмотров: 5549
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.053964