АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 23°C
Днепр: 22°C
Одесса: 24°C
Чернигов: 24°C
Сумы: 22°C
Львов: 18°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 19°C
Ровно: 21°C

Поліція розслідує тиск на очільника Держгеокадастру Христинівського районуПоліція розслідує тиск на очільника Держгеокадастру Христинівського району


Поліція розслідує тиск на очільника Держгеокадастру Христинівського районуНаціональна поліція проводить неупереджене та активне розслідування організованої злочинної групи Костянтина Сидорука та Олександра Лукашенка, які увівши в оману жителів села Ягубець Христинівського району Черкаської області, змушували в.о. начальника управління Держгеокадастру в Христинівському районі Сергія Видая.

 Сам Видай одразу ж звернувся до поліції із заявою, поліція відкрила відповідне кримінальне провадження.
На сьогодні представники злочинного угруповування тиснуть на Прокурора Черкаської області з метою закрити кримінальне провадження за фактом незаконного використання земель, що перебувають у державній власності. Учасники організованого злочинного угруповування під виглядом розпаювання створили нове підприємство – КСП «Ягубець» і здійснили рейдерське захоплення державних земель, посіяли сільгоспкультури і вже навіть встигли зібрали врожаї на землях ліквідованого ДП «Ягубець» (понад 1800 га). Організаторами організованого злочинного угруповування селяни називають директора КСП «Ягубець» Костянтина Сидорука та його колегу Олександра Лукашенка.


Щоб прикритися перед прокуратурою, яка розслідує кримінальне провадження, спритні ділки з КСП «Ягубець» вступили у злочинну змову з працівниками Держсільгоспінспекції Черкаської області, які внесли неправдиву інформацію до акту перевірки КСП «Ягубець». 
Працівники Державної інспекції сільського господарства в Черкаській області підробили акт перевірки дотримання суб’єктом господарювання Колективне сільськогосподарське підприємство «Ягубець» вимог законодавства (Акт перевірки) від 29.07.2016 р., яку здійснювала Державна інспекція сільського господарства в Черкаській області згідно Наказу від 14.07.2016 № 8-н (фактичні адреси перевіряємих земельних ділянок: Христинівський район, Ягубецька сільська рада, за межами населеного пункту, земельні ділянки загальною площею 1834,0411 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва).


Зокрема, у даному Акті перевірки, працівники Державної інспекції сільського господарства в Черкаській області засвідчили, що КСП «Ягубець» має необхідні документи, що посвідчують право власності чи право користування Колективним сільськогосподарським підприємством «Ягубець» земельною ділянкою загальною площею 1834,0411 га, Христинівський район, Ягубецька сільська рада, за межами населеного пункту.
Проте, це не відповідає дійсності, про що свідчить лист Головного управління Держгеокадастру України в Черкаській області №22-23-0.52-13114/2-16 від 15.09.2016 р., згідно якого рішення про передачу у користування КСП «Ягубець» земельної ділянки в адмінмежах Ягубецької сільської ради Христинівського району Черкаської області Головним управлінням не приймалося.


Інформація та документи, на підставі яких КСП «Ягубець» здійснює користування земельними ділянками в адмінмежах Ягубецької сільської ради Христинівського району Черкаської області в Головному управлінні відсутні.
Таким чином, Головне управління Держгеокадастру в Черкаській області, яке після ліквідації ДП «Ягубець» здійснює розпоряджання землями сільгосппризначення адмінмежах Ягубецької сільської ради Христинівського району Черкаської області, не передавало КСП «Ягубець» землю в оренду і не володіє інформацією, на підставі яких документів КСП «Ягубець» обробляє дану землю.
У своєму листі №269 від 22.09.2016 р. Ягубецька сільська рада теж повідомила, що не володіє документами, на підставі яких КСП «Ягубець» та інші суб’єкти підприємницької діяльності здійснюють протягом 2016 року обробіток землі сільськогосподарського призначення у селі Ягубець Христинівського району Черкаської області.
Таким чином, підтверджуються факти незаконного використання державних земель, що не дає жодних підстав для закриття кримінального провадження.

Олег Бойко


Теги статьи: Лукашенко АлександрВидай СергейДержгеокадастрСидорук КостянтинСидорук Константин

Дата и время 04 октября 2016 г., 09:35     Просмотры Просмотров: 1544
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Лукашенко заявил, что Беларусь потеряла сотни миллионов долларов из-за «грязной» российской нефти
Лукашенко ужесточил наказание для коррупционеров
"Нам его не прокормить!" Внезапно повзрослевший сын Лукашенко озадачил сеть

Лукашенко выступил на Дне Победы, прокомментировав возможность свержения власти в Беларуси
Поглощение Беларуси обойдется Путину еще дороже Крыма — российский политолог
Игорь Эйдман: Между Лукашенко и Путиным произошел громкий скандал

Между Лукашенко и Путиным произошел громкий скандал,- Эйдман
Лукашенко не стоит верить обещаниям Путина не вмешиваться во внутреннюю политику Беларуси - СМИ
Дал Лукашенко год «подумать над интеграцией»: Путин отзывает из Минска посла

Лукашенко в Кремле предложили «заманчивую» должность: подробности
Обиделся на Путина? Лукашенко внезапно улетел из Китая
Фото возмужавшего сына Лукашенко, который перерос Бацьку, возбудило соцсети

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Распустит ли Зеленский Раду?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.142227