АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -2°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Військова прокуратура не побачила нічого дивного у приватизації трьох квартир екс-очільником обласних СБУ

Військова прокуратура не побачила нічого дивного у приватизації трьох квартир екс-очільником обласних СБУ
Військова прокуратура не побачила нічого дивного у приватизації трьох квартир екс-очільником обласних СБУ

Військова прокуратура Центрального регіону України закрила кримінальне провадження щодо колишнього начальника Управління СБУ в Сумській, Харківській, Київській областях та м. Києві Олександра Полковниченка за підозрою у незаконній приватизації службового житла у Києві, Харкові та Сумах. Про це свідчить ухвала Печерського райсуду Києва від 5 вересня.

Всі роки незалежності Полковниченко працював в СБУ, аж до 2011 року, коли був звільнений за вислугою років. За цей час він отримав три квартири: квартиру у Харкові, яку він сам приватизував у 2004 році; трикімнатну квартиру у Києві, яку приватизувала його дружина; і трикімнатну квартиру в Сумах, яку у 2012 році приватизувала його рідна сестра, а потім перепродала громадянці Росії.

За даними держреєстру, дружина Полковниченка Олена у 2010 році отримала свідоцтво права власності на квартиру площею 104 кв м у пров. Лабораторний, 6в у Києві.

У грудні 2013 року за заявою активіста було розпочате розслідування законності набуття Полковниченком цих квартир. Однак у березні цього року старший слідчий СВ військової прокуратури Центрального регіону України Денисюк А.В. закрив кримінальне провадження за відсутністю складу злочину.

Адвокат активіста оскаржила постанову слідчого, однак суд залишив її чинною. Суд вказав, що не отримав доказів впливу Полковниченка на житлові комісії СБУ.

При цьому суд описав норму, яка дозволяє чиновникам безкарно приватизувати службове житло: відповідно до «Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями», житлові приміщення виключаються з числа службових, якщо відпала потреба у використанні квартир як службових; при цьому порядок і процедура такого виключення квартир законодавчо не регульовані, відтак фактично рішення приймає керівник житлового підрозділу відомства. Обґрунтування рішення щодо відсутності потреби у подальшому використанні житла як службового жодним чином не перевіряється. Після виключення квартири із числа службових, дана нерухомість переходить у комунальну власність та передається в користування особам, які зареєстровані у цій квартирі, а тому вони мають право на приватизацію цього житла.

До 2001 року Олександр Полковниченко перебував на керівних посадах у підрозділах СБ України у місті Харкові, а з 2004 року по 2006 рік обіймав посаду начальника правового управління СБУ. З 2006 року по 2008 рік він обіймав посаду начальника УСБУ в Сумській області, а з 2008 року по 2009 рік посаду першого заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ. У подальшому, з 2009 по 2010 роки, Полковниченко призначений начальником ГУ СБУ у місті Києві та Київській області. З 2010 по 2011 роки він перебував у розпорядженні Голови СБУ, після чого був звільнений за вислугою років.

У 2012 році Полковниченко безуспішно балотувався в народні депутати як самовисуванець. У 2014 році знову безуспішно балотувався в Раду, цього разу від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Наши Гроши


Теги статьи: Полковниченко АлександрПриватизацияВоенная прокуратура

Дата и время 04 октября 2016 г., 10:52     Просмотры Просмотров: 1068
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Договорняк вместо миллиарда долларов. Кому достанется крупнейшая энергокомпания страны после приватизации
Коломойский делает пешку из Коня: Игоря Кононенко начали отключать от «Центрэнерго»
Глава Фонда госимущества Трубаров жалуется на саботаж большой приватизации

Приватизация «Центрэнерго»: актив достанется России
В Харькове незаконно приватизировали хлебокомбинат
За дело студентки КПИ и чиновника возьмется военная прокуратура

Продают за копейки: в Крыму провалили "приватизацию" отжатых предприятий
Военная прокуратура обыскала Управление госохраны
Глава ФГИ Трубаров Виталий: казачок, пчеловод или прихвостень? Часть 2

Стало известно, при каких условиях приватизируют «Центрэнерго»
В Одессе госисполнителей уличили в сговоре при оценке зданий военного конструкторского бюро
ГПУ во взрывах под Ичней подозревает диверсантов, сделавших «закладку»

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.124436