АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 2°C
Днепр: 3°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

"Якщо бойовики порушать слово і перейдуть Сіверський Донець, українці готуються силоміць повернути свої позиції. А, може, й піти далі?" - Цаплієнко

"Якщо бойовики порушать слово і перейдуть Сіверський Донець, українці готуються силоміць повернути свої позиції. А, може, й піти далі?" - Цаплієнко
"Якщо бойовики порушать слово і перейдуть Сіверський Донець, українці готуються силоміць повернути свої позиції. А, може, й піти далі?" - Цаплієнко

Стереотип про Станицю Луганську як місце, де чекають на "русскій мір", руйнується після недовгого спілкування з місцевими мешканцями. Більшість займає нейтральну позицію "ми-за-мир". Є такі, хто називає бойовиків "нашими мальчиками, которые нас защищают".

"У Станиці наші й "сепари" ледь не дивляться один одному у вічі. Від українського блок-посту до "сепарського" півтори сотні метрів." Про це пише у своєму Facebook журналіст Андрій Цаплієнко, зазначають Патріоти України, продовжуючи:

Міст через Сіверський Донець - їхній. Згідно з Мінськом, ми маємо прибрати бетонні плити і відійти на кілька сотень метрів назад. Вони - за річку. Дехто називає це «зрадою» та «відступом». Дехто - «успіхом мирного процесу» та «початком кінця війни».

Стереотипне уявлення про Станицю Луганську як місце, де чекають на «русскій мір», руйнується після недовгого спілкування з місцевими мешканцями. Більшість з них, звісно, займає нейтральну позицію «ми-за-мир». Бояться невизначеності майбутнього. Є такі, хто називає бойовиків «нашими мальчиками, которые нас защищают».

Вони будуть лише раді, якщо «сепари» стануть там, де зараз стоять українці. Але вражає кількість й тих, хто проти відведення військ. «Якщо ви будете відходити», - каже Наталя Журбенко військовим, - «то ми ляжемо перед гусянками. Бо й так, й так нам смерть». Наталя залишила Луганськ, і тепер їй нема куди відступати. На відміну від військових.

Зупиняємо жінку на вулиці. «Що ви думаєте про відведення українських військ?» Вона просить вимкнути камеру і каже: «Я бачила, як все починалось. І в Станиці, і в Луганську. Понаїхала сила-силенна «руссо-туристо». В мене ж сестра в Росії, я їхній акцент добре знаю. І я казала сестрі «Ваші приїхали, буде війна». Сестра лише сміялася. Теперь я боюсь, що коли Україна відійде, сюди прийдуть бандити. Боюсь за себе. Боюсь за дітей».

Мало хто вірить, що бойовики дотримуються слова. Люди знають - як буде команда з Москви, «сепари» заповнять вакуум української влади, а Путін лише радісно підстрибне, як капосний Дуремар, і заявить стурбованим європейцям: «А я тут ні при чому!».

Та поспілкувавшись з військовими, я збагнув, що й вони це розуміють. Чудово розуміють! Так, якщо буде наказ, армійці відійдуть. Та ось зараз неподалік від лінії фронту 28-ма бригада проводить навчання з форсування водних перешкод. А це означає одне: якщо бойовики порушать слово і перейдуть Сіверський Донець, українці готуються силоміць повернути свої позиції. А, може, й піти далі?

 

 

 

 


Теги статьи: Русский мирАТОСтаницаСтаница Луганская

Дата и время 04 октября 2016 г., 11:03     Просмотры Просмотров: 1278
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.158435