АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -5°C
Львов: -4°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -4°C
Ровно: -5°C

Суддя Закарпатського апеляційного суду пустив собі кулю в лоб

Суддя Закарпатського апеляційного суду пустив собі кулю в лоб
Суддя Закарпатського апеляційного суду пустив собі кулю в лоб

В Ужгороді суддя апеляційного суду стріляв собі у голову

Суддя апеляційного суду Закарпатської області Євген Животов намагався скоїти самогубство.

Як повідомляють джерела «Закарпаття онлайн» у правоохоронних органах, інцидент стався о 5-й годині ранку 2 жовтня. Суддя намагався застрелитися пострілом впритул у скроню з «травмата» – пістолетом для відстрілу гумових куль типу пістолета Макарова.

За попередньою інформацією, знайшла Животова його дружина. Наразі він перебуває в обласній клінічній лікарні. Рана виявилася несмертельною, але, схоже, є серйозне пошкодження мозку.

Як стверджують люди, близькі до Животова, ввечері, напередодні спроби самогубства, він перебував у вкрай пригніченому стані, а поведінка була надзвичайно дивною. Інші джерела стверджують, що такий стан мав місце не один день.

При цьому інформація про освідчення Животова на вміст у крові алкоголю чи наркотичних речовин відсутня.

Будь-яку інформацію на цю тему отримати дуже складно – ймовірно, має місце спроба приховати інцидент. Про це свідчить і той факт, що з часу надзвичайної пригоди минуло вже дві доби, однак жодних офіційних повідомлень з цього приводу озвучено не було.

Понад те, за інформацією Закарпаття онлайн, робиться спроба використати цю ситуацію для дискредитації певних осіб, безпосередньо причетних до резонансного розкриття корупційних схем на Закарпатській митниці ДФС.

Євген Животов є суддею судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Апеляційного суду Закарпатської області. При цьому належить до числа найменш публічних суддів цього суду.

На даний час, за інформацією «Закарпаття онлайн», Животов перебуває у відпустці. Хоча в списку призначених на вівторок, 4 жовтня, його прізвище фігурує в призначеній до розгляду кримінальній справі у складі колегії суддів. В наступні дні призначених до розгляду справ за його участі немає.

Євген Животов є сином судді судової палати у кримінальних справах Вищого спецiалiзованого суду України з розгляду цивiльних i кримiнальних справ Геннадія Животова. Останній до призначення в Київ працював у тому ж Апеляційному суді Закарпатської області.

Датою народження Животова інтернет вказує 16 червня 1981 року. Судячи з декларації, у нього є дружина, донька і син.

glavcom.ua


Теги статьи: Животов ЕвгенийСамоубийство

Дата и время 04 октября 2016 г., 15:05     Просмотры Просмотров: 2002
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.065466