АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -5°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -7°C
Львов: -5°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -5°C
Ровно: -5°C

Одеський суддя Крикливий тоне в роскошах та плює на закони

Одеський суддя Крикливий тоне в роскошах та плює на закони
Одеський суддя Крикливий тоне в роскошах та плює на закони

Згідно Конституції України, перше призначення на посаду судді здійснює Президент України строком на п’ять років. Після закінчення п’ятирічних повноважень судді, Верховна Рада має проголосувати за його або її призначення на посаду вже безстроково. Однак, виявляється, що деякі судді вирішують закінчити свою кар’єру ще до закінчення п’ятирічних повноважень. 

Знайомтесь, суддя Приморського районного суду міста Одеси – Крикливий Олег Миколайович. Призначений суддею терміном на п’ять років Указом Президента України В. Януковича від 23 січня 2012 року.

Прізвище «Крикливий» більш відоме завдяки батьку Олега Миколайовича, депутату Одеської міськради від «Морської партії» та Миколі Федоровичу Крикливому. П’ятирічні повноваження судді Олега Крикливого закінчуються лише в 2017 році. Однак, 16-го липня 2016 року, після чотирьох років роботи суддею, Олег Миколайович написав заяву про звільнення у зв’язку з небажанням надалі продовжувати займатися судовою діяльністю.

 Ми ж вирішили перевірити, що саме стало причиною такого рішення пана Крикливого: пошук нового призначення по життю чи бажання уникнути перевірки своєї роботи, яка чекає на нього після закінчення 5-річного терміну? Отже, згідно декларації пана Крикливого за 2014 рік, основним доходом його родини є заробітна плата судді. 

 Єдиним задекларованим майном пана Крикливого є ділянка площею 12 соток. 

 Відомостей у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно щодо цієї ділянки ми не знайшли.У той же час, пан Крикливий є власником 1/3 квартири в Одесі.

Згідно реєстру, право власності на цю квартиру суддя оформив ще в 2004 році, але належить вона йому і по сьогоднішній день. Очевидно, пан Крикливий просто забув внести інформацію щодо цього майна у свою декларацію. Співвласниками ж даної квартири є сестри Олега Миколайовича. 

 

Відповідно до декларації, все інше майно належить дружині Олега Миколайовича. Наприклад, земельна ділянка на 15 соток та садовий будинок площею 442м² на березі лиману в смт. Затока.

 

 

Ось такий вигляд має цей будинок на відео та фото.

 

 

Зауважимо, що обидві квартири та машиномісця знаходяться в елітному житловому комплексі за адресою Французький бульвар, 22. Ціна нерухомості в даному будинку стартує від 1тис.$/м².

 

 Про те, як дружина судді, з власним доходом менше 3тис.грн./міс., може дозволити собі таку елітну нерухомість, можемо тільки здогадуватися.Зауважимо, що за даними порталу «Наші гроші», окрім дружини й інші члени родини судді Крикливого володіють 12(!) квартирами, 5 машиномісцями та іншою нерухомістю на 350м².Як бачимо, суддя Олег Крикливий має чимало нерухомості, яка б могла викликати ряд питань під час проходження ним кваліфікаційного оцінювання.

Однак, Олег Миколайович вирішив уникнути цього процесу та написав заяву про звільнення. За нашою інформацією, на розгляді у Вищої кваліфікаційної комісії суддів України знаходиться 3 скарги щодо діяльності судді Крикливого. Ми сподіваємося, що заява про відставку буде задоволена тільки після розгляду скарг на даного суддю та відкриття можливого дисциплінарного провадження. 

blog.prosud.info


Теги статьи: СудьяСудьиКрикливий Олег

Дата и время 06 октября 2016 г., 14:44     Просмотры Просмотров: 2079
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Тайная элитная квартира и «волшебный» участок Татьяны Малашенковой
Запорожская судья показала адвокату неприличный жест во время судебного заседания
Неизвестные ограбили квартиру судьи Апелляционного суда в Киеве

В Краматорске оправдали полицейского, пойманного на взятке за закрытие дела
Верховный суд восстановил в должности крымского судью-перебежчика Чернобука
Судья Верховного суда пожаловался, что его мессенджер взломали

В Мариуполе будут судить судью, которого задержали на взятке, - НАБУ
Судебная «реформа»: от стадии профанации — к стадии проституции
СБУ задержала на взятке судью районного суда Мариуполя и его помощницу

Суд готовится вынести приговор Януковичу
Член ВСП Андрей Бойко: множество недвижимости и сомнительные доходы
Верховный суд признал незаконным увольнение скандального судьи Татькова

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.081873