АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Рада роздала додаткові мільярди силовикам і чиновникам, а забрала в освітян та дітей-сиріт

Рада роздала додаткові мільярди силовикам і чиновникам, а забрала в освітян та дітей-сиріт
Рада роздала додаткові мільярди силовикам і чиновникам, а забрала в освітян та дітей-сиріт

Парламент ухвалив зміни до держбюджету-2016.

Сьогодні, 6 жовтня, Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету на 2016 рік – в одних гроші забрали, а іншим додали, повідомляє ТСН.ua.

Зокрема, на силові структури спрямували додатково 7,1 млрд грн. Забрали кошти в освіти, фінансування інвестпроектів та соцдопомог. Зміни передбачають збільшення доходів держбюджету на 1 млрд 160 млн грн (або на 0,2%), збільшення видатків – на 1 млрд 991,9 млн грн (або на 0,3%).

Крім того, зменшили суму надання кредитів на 831,9 млн грн (або на 5%).

Із додаткових 7,1 млрд грн на оборону та безпеку 6,3 млрд грн спрямують на грошове забезпечення. Міноборони отримало 3,8 млрд грн, Головне управлінння розвідки Міноборони – 175 млн грн, Національна поліція – 2,4 млрд грн, Державна прикордонна служба та інші силові структури – 782,7 млн грн, СБУ – 128,5 млн грн, Управління державної охорони – 51 млн грн.

Нардепи також збільшили на 1,5 млрд грн видатки на оплату праці (з нарахуваннями) працівників центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій та закордонних дипломатичних установ України. Це передбачено новим законом "Про державну службу", що набрав чинності півроку тому. Державний фонд регіонального розвитку додатково отримає 950 млн грн.

На державну підтримку вугледобувних підприємств на часткове покриття витрат із собівартості готової товарної вугільної продукції спрямували ще 420 млн грн.

На забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спорів, розгляду у закордонних юрисдикційних органах справ за участю іноземного суб’єкта та України – додатково 90 млн грн.

На діагностику і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізовану консультативно-поліклінічну допомогу, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України – 35 млн грн.

На розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та резервного спорту – на 8 млн грн. Із цих грошей платитимуть призові медалістам Олімпіади та Паралімпіади в Ріо.

На модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності спрямують 50 млн грн. А на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адмінпослуг у форматі "Прозорий офіс" у Харкові – 20,1 млн грн. Умань Черкаської області на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій отримає 15 млн грн.

Водночас зменшили витрати загального фонду держбюджету на:

– виконання боргових та гарантійних зобов’язань на 8,5 млрд грн (у зв’язку з економією бюджетних коштів); –за бюджетною програмою "Підтримка державних та регіональних інвестиційних проектів" – на 360 млн грн;

– освітню субвенцію на 50 млн грн (зменшується резерв субвенції);

 – субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за принципом "гроші ходять за дитиною" на 14 млн грн.

Також тимчасово перерозподілили 1 млрд 160 млн грн із коштів, які були передбачені для місцевих бюджетів населених пунктів Донецької та Луганської областей. Оскільки на цих території органи держвлади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, гроші звідти забрали.

Оксана Матвейчук

newspravda.com


Теги статьи: Госбюджет

Дата и время 06 октября 2016 г., 18:52     Просмотры Просмотров: 1134
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.143329