АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Утікач Онищенко міг отримати російський паспорт – Холодницький

Утікач Онищенко міг отримати російський паспорт – Холодницький
Утікач Онищенко міг отримати російський паспорт – Холодницький

Уже вкотре переконуюся, що протидія зовнішньому агресорові та внутрішньому ворогові – корупції, перебуває в нерозривному зв’язку.


Підозрюваний Онищенко, який постійно заявляє про політичний характер кримінального провадження щодо нього, про "недостойність" для його персони українських правоохоронців на надання оцінки його діям, а також робить інші заяви, що компрометують, через регулярні Skype-включення, черпає такі глибокі переконання, як ми встановили, радше за все під час перебування на території нашого північного сусіда, який украв частину нашої землі на півдні та приніс війну і смерть на схід.

Систематично здійснюючи перельоти між Лондоном та Москвою на літаку марки "EMBRAER 135 BJ", бортовий номер якого складається з ініціалів підозрюваного, він суперечить своїм же заявам щодо постійного місця проживання, яке розташоване, за його численними відеовключеннями, в лондонських апартаментах.

Очевидно, що, мабуть, нічим не гірші апартаменти підозрюваний Онищенко знайшов собі в одній з московських Конча-Засп, де він проводить свій час, де, напевно, й породжує свої численні брехливі заяви.

Я не сумніваюся, що Інтерпол як авторитетна міжнародна організація сприйме доводи Онищенка та його захисників про начебто політичний характер його переслідування як дешеву спробу уникнути справедливої відповідальності за інкриміновані злочини та обкрадання українського народу.

Також перевіряємо інформацію про отримання українським нардепом Онищенком паспорта громадянина Російської Федерації. Тому, не чекаючи рішення Інтерполу, сьогодні як старший прокурор – процесуальний керівник, я погодив і скерував компетентним російським органам запит про міжнародну правову допомогу з метою подальшої його видачі українській стороні.

З нетерпінням чекаю на повернення цього горе-обранця, хоча й не очікую від країни-агресора швидкого розгляду запиту.

Назар ХОЛОДНИЦЬКИЙ


Теги статьи: Александр ОнищенкоОнищенкоХолодницкий Назар

Дата и время 06 октября 2016 г., 19:36     Просмотры Просмотров: 714
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.592318