АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -10°C
Харьков: -6°C
Днепр: -3°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -11°C
Сумы: -9°C
Львов: -9°C
Ужгород: -5°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

Доходи і майно головного «завгоспа» Києва

Доходи і майно головного «завгоспа» Києва
Доходи і майно головного «завгоспа» Києва

Наприкінці вересня київський міський голова, голова Київської державної адміністрації Віталій Кличко встановив директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Ігорю Климовичу Павлику надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 70% від посадового окладу і за інтенсивність праці у розмірі 80% від посадового окладу.

Відповідне розпорядження №922 від 27 вересня 2016 року розміщене на сайті КМДА.

І хоча це розпорядження Кличко підписав наприкінці вересня, однак надбавки встановлено з 1 серпня 2016 року, відтак, бухгалтери мусять зробити перерахунок головному «завгоспу» Києва заднім числом.

«Ні корупції!» проаналізував біографію Павлика, його трудовий шлях і декларацію про майно і доходи за 2015 рік, щоб зрозуміти, наскільки принциповим для Ігоря Климовича є таке матеріальне заохочення.

Отже, згідно з офіційною біографією, Ігор Павлик обирався депутатом Печерської районної у м. Києві ради трьох скликань.

1Свого часу він був 8 років директором комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду «Липкижитлосервіс» Печерського району м. Києва, першим заступником голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, директором Департаменту земельних відносин, державних закупівель та видавничої діяльності Фонду державного майна України, заступником генерального директора ПАТ «Вторес» та заступником голови правління і в.о. голови правління ПАТ «Укрпапірпром».

Перед тим, як стати директором Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, Павлик працював начальником відділу організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови патронатної служби мера.

Таким чином, з 1994 року за винятком двох років трудової діяльності з 2014 по квітень 2016, які Павлик віддав роботі у ПАТ, решту часу він пропрацював у комунальних підприємствах та був на державній службі.

А тепер подивимось, яких статків Павлик спромігся нажити за свою трудову діяльність. Згідно з декларацією про майно і доходи за 2015 рік, члени родини Ігора Павлика є дружина і донька.

Загальна сума сукупного доходу Павлика у 2015-му році – майже 40 тисяч гривень, а саме –39 523 гривні, і це все виключно зарплата.

Натомість, родина посадовця спромоглася заробити у кількадесят разів більше – 1 516 582 гривні, з яких зарплата – 27 200 гривень, 11 160 гривень – стипендія, 670 130 гривні – це дохід від продажу рухомого чи нерухомого майна, 808 092 гривні – дохід від підприємницької діяльності.

У власності декларант має земельний наділ, квартиру і садовий будинок.

3

У членів родини нерухомості трохи більше за рахунок нежитлових приміщень.

4

У самого посадовця немає власного авто, натомість, члени його родини володіють одразу двома іномарками 2010-го і 2013 року випуску відповідно.

5

Додамо, що цього року саме Ігор Павлик очолив рейтинг доходів головних «завгоспів» України за версією Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем», який  аналізував доходи «сірих кардиналів» – керівників житлово-комунального господарства, які організовують ремонти доріг, утеплення під’їздів чи вивезення сміття – від рішень яких залежить життя громадян.

Так само, як і Павлик, троє його підлеглих, заступників директора департаменту КМДА, також отримали регулярні надбавки до зарплати.

Так, Віталій Кличко своїм розпорядженням № 923 від 27 вересня 2016 року встановив надбавки за виконання особливо важливої роботи у розмірі 70% від посадового окладу і за інтенсивність праці у розмірі 80% від посадового окладу Івану Анатолійовичу Пастухову,Олександру Володимировичу Малихіну  та Олені Миколаївні Малежик.

2

За інформацією CorruptUA, експерт центру соціально-економічних досліджень CASE-Україна Юлія Шибалкіна зазначала, що за її дослідженням, посадовий оклад чиновників складає в середньому 30% від суми, яку вони реально отримують на руки.

«Є надбавки, які отримують всі, наприклад, за ранг і за стаж роботи. А є такі, що отримують в основному «обрані»: за особливі досягнення, інтенсивність праці і так далі. Нараховують їх в абсолютно індивідуальному порядку.

Як визначити, які досягнення вважаються «особливими», а які ні? Ніяких конкретних критеріїв немає. Все залежить тільки від безпосереднього начальника, який приймає рішення на свій розсуд.

Ці надбавки дуже непрозорі. Держслужбовці з якими я спілкувалася розповідають, що якщо в органі все добре, то призначаються вони більш-менш рівномірно всім. Це коли в бюджеті є гроші. Якщо ж їх не вистачає, то надбавки, в першу чергу, отримують керівники», – розповідала Шибалкіна.

Як повідомляв «Ні корупції!», Віталій Клично практично регулярно преміює своїх підлеглих за хорошу роботу. Так, у серпні мер роздав премії своїм заступникам у розмірі 60% від посадового окладу. У лютому Кличко преміював своїх підлеглих до 100% від окладу, а в березні – до 60% від окладу.

Також Кличко турбується про виплату матеріальних допомог своїм працівникам.

Очевидно, що все це робиться задля того, щоб посадовці мали достойні заробітні плати, а відтак, менше “шукали” “лівий” заробіток і чесно працювали задля держави і людей.

При цьому, часто-густо ці самі посадовці за час своєї роботи на державній службі з малою зарплатою дивним чином досягають таких матеріальних статків, що нової достойної зарплатні ледь вистачає, щоб все це майно утримувати.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»


Теги статьи: декларацияДекларацииЗарплатаПавлик Игорь

Дата и время 06 октября 2016 г., 23:28     Просмотры Просмотров: 2241
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Новые зарплаты и тарифы на тепло: что ждет украинцев в январе
Доходы украинцев все еще не вернулись к уровню 2013 года
Назвали самые высокооплачиваемые профессии в Киеве

В МВД рассказали, насколько вырастет зарплата пограничников в 2019 году
«В их Украине все уже хорошо»: в сети жестко раскритиковали вице-спикера Геращенко за ее одеяния накануне Собора
’’Щеки выпирают’’: Путин разозлил россиян разговорами о зарплате

Гендиректор ГДИП скрыл недвижимость в Ялте
Украинские заробитчане сбегают во Францию: кому и сколько платят
Кандидат до Вищої ради правосуддя Віктор Матвійчук: довжелезний шлейф корупційних скандалів

Кто через несколько недель получит прибавку в 450 грн: как разбогатеют украинцы
Более 14 млн украинцев до сих пор получают зарплату меньше прожиточного минимума
“Це не так багато”: Насіров розповів, скільки йому мають компенсувати зарплати

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.090718