АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -5°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

Свідок у справі Момота заявив, що збрехати про хабар його примусили в СБУ

Свідок у справі Момота заявив, що збрехати про хабар його примусили в СБУ
Свідок у справі Момота заявив, що збрехати про хабар його примусили в СБУ

У четвер, 7 жовтня, волонтер Ліза Богуцька оприлюднила листа на ім’я генерального прокурора України Юрія Луценка від головного свідка у справі про хабарництво, у якому звинуватили мера Вишгорода Олексія Момота, Костянтина Рапоти. У листі той зізнався, що справа фальсифікована, а організували це – співробітники СБУ.

Листа генеральному прокурору Костянтин Рапота написав, побоюючись за своє життя, стверджує автор.

Сьогодні сам Олексій Момот і народний депутат Юрій Дерев’янко (партія «Воля») проведуть прес-конференцію, на якій оприлюднять всю повну інформацію про цю справу.

НБН БУДЕ ТРАНСЛЮВАТИ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ О 12:30.

«Пам’ятаєте мої душероздираючі розповіді про фальсифікації справи мера – хабарника р. Вишгорода Олексія Момота? Коротко я нагадаю», – написала Ліза Богуцька в Фейсбуці.

«У квітні 2016 року Олексій Момот був арештований у своєму робочому кабінеті за вимагання хабара в 1 млн євро.

Одночасно з арештом практично по всіх ЗМІ голова СБУ Грицак показав фото затримання якогось зовсім іншого мужика в якомусь зовсім іншому кабінеті. Відразу після Грицака показали прокурора Київської області Бондаренко з обвинуваченням Момота в отриманні хабара в 500 тисяч євро. На суді, який відбувся через день, прокурор Чемерис заявив, що мова йде про хабар 200 тисяч євро. Він надав суду довідку про те, що у нього є свідок, який як раз повинен був вручити цю хабар. (повинен був, але не вручив!)», – пише вона.«Через деякий час виявилося, що «свідок», який повинен був передати хабар, випадково почув своє прізвище в телевізорі і обурився. Виявилося, що він – це не він. Тобто, всі паспортні дані – його, але він нічого нікому ніколи не давав. Біля будівлі апеляційного суду він звернувся до ЗМІ з відповідною заявою. Виявилося, що він залишав свій паспорт в ломбарді під заставу з пів року до відомих подій. Ім’я свідка – Семенчук Дмитро Іванович», – пише активістка.

«Самим яскравим було останнє засідання апеляційного суду, на якому я була присутня. На ньому прокурор Чемерис сказав, що свідок Семенчук насправді не Семенчук, а його прізвище (свідка) закрита від громадськості, оскільки він виконує секретне завдання МО України в зоні ведення АТО.

Зовсім недавно в своїй передачі Наталія Влащенко запитала Луценко, покарані фальсифікатори справи Момота, на що Юрийвиталич відповів: «Справа Момота ще не закрита». Мабуть, він чекає явки з повинною самого мера.

Зараз я представляю вам клону Семенчука Дмитра Івановича, який не просто має таке ж ім’я, але і адресу, і місце видачі паспорта, дату народження... Свідка, який потім виявився не Семенчуком, а секретним агентом, що веде підривну діяльність в тилу ворога за завданням розвідки.

Ну і напередодні прочитання, хочу звернути вашу увагу: всі, хто фігурує в цьому листі – поки на волі, крім автора, і при своїх службових обов’язках. Що далі з цим усім робити, я подумаю. Але поки, користуючись тим, що моя сторінка популярна, звертаюся до Юрій Луценко, Василь Грицак, Назар Холодницький, депутатам ВР, журналістам», – написала Ліза Богуцька.

Отже, лист – заява.

«Генеральному прокурору України Луценко Ю.В. Рапота Костянтина Олексійовича 09 03 1985 р н , зареєстрованого за адресою: Харківська область, Валківський р-н. с. Суха Балка, вул Степна. 19

Заява.

Шановний Юрію Витальович, я, Рапота Костянтин Олексійович, 09 03 1985 р н, з 5 листопада 2013 року переховувався від правоохоронних органів м. Харкова у зв,язку з тим, що відносно мене старшим слідчим СУ ГУНП Харківської області майором міліціі Неминущим С. С. було відкрито та сфальсифіковано кримінальне провадження за ст 190 ч.4, ст 28. ч3, ст 358 ч.3,4 КК України.Але в середині 2015 року співробітниками СБУ в м Київі та Київської області, а саме, відділу «К"- Білоус Олександр Петрович, Бенюк Олександр, та Раєвський Деніс було встановлено моє місце знаходження та мою особу. Дізнавшись, що я офіційно перебуваю в розшуку, співробітники СБУ, а саме, Білоус, Бенюк та Раєвський, замість того, щоб затримати мене, та повідомити співробітників правоохоронних органів м Харкова, які оголосили мене в розшук в 2013 році, співробітники СБУ почали мене шантажувати, та вимагати від мене 20 тисяч доларів США за нерозповсюдження інформації про мене правоохоронним органам. 

Після того, як я передав 20 000 доллрів США співробітникам СБУ, вони мене відпустили, але попередили, щоб я був завжди з ними на зв,язку. Приблизно через 2 тижня Білоус зателефонував мені, та наказав прибути до їхнього управління (вугол вул Шутова та пр Перемоги). Під час розмови в кабінеті Білоуса, на другому поверзі перебували Раєвський Деніс та Бенюх Олександр. Вони мене змусили, та в подальшому змушували займатись незаконними діями, пов,язаними з продажом нерухомості безхозних квартир. Це квартири, господарі яких померли, перебувають в місцях позбавлення волі, перебувають за теріторією Украиїни, або просто проживають в інших місцях. Фактично підроблялись документи, а продаж квартир здійснювався без відома господарів квартир. Грошові кошти з реалізації квартир я, за вказівкою Білоус О віддавав Раєвському Денісу. Після того, як співробітники СБУ зробили мені паспорт громадянина України на ім,я Семенчук Дмитро Іванович, вони змушували мене приймати участь в їхніх операціях, а саме:

1. Затримання голландців з фальшивими євро

2. Продаж краденого сахару с державних запасів3. Продаж автомобілів, на яких перебивались номери

4. Дача хабаря співробітнику архітектури м Київа. Зі слів Бенюха Олександра, їм потрібно було поставити на займану посаду свою людину.

5. А також дача хабаря меру Вишгорода Момоту Олексію Викторовичу.

Насправді Момот ніякого хабаря не вимагав. Все, що він просив, це. Щоб представники забудовника тов Євробуд 77вирішили питання с жителями пров Прожекторний в м. Вишгород, украли з ними договори про виселення, та щоб надали їм квартири, які передбачені законодавством України. Так, до Білоуса звернувся один з неофіційних господарів «Евробуд 77», та «Вишгород-міськ-реконструкція», а саме Мусієнко Деніс з проханням підставити, та зняти з займаної посади мера Вишгорода Момота О.В.Для цього співробітники СБУ оформили мене на роботу до товариства «Євробуд 77» на посаду заступника генерального директора з 01 04 16 під ім,ям Семенчук Дмитро Іванович, а після цього змусили мене здійснити незаконні дії, пов,язані з нібито дачею хабаря Момоту О.В.

Після затримання мера Вишгорода Момота О.В. Мусієнко Деніс передав Білоусу О грошову сумму у розмірі 100 000 долларів США. З тієї сумми Білоус О передав 30 000 долларів заступнику прокурора Київської області Бендик Ярославу Миколайовичу за сприяння у кримінальнії справі відносно Момота О.В.Після того, як Момот О.В. та його адвокати дізнались, яке моє прізвище, та що я перебуваю у розшуку, співробітники СБУ змусили мене 12 07 16 року в приміщенні їх управління написати абсурдну заяву, що нібито ні вони, ні працівники прокуратури Київської області не знали насправді, хто я є, та що я, нібито сам підробив дані відносно програми захисту свідків в Донецькому управлінні СБУ, та інші документи.

Після цього вони, погрожуючі мені розправою наказали мені мовчати, та передали мене співробітникам правоохоронних органів м Харкова.

На даний час я перебуваю у СІЗО м Харкова (УІН № 27). Співробітники СБУ продовжують змушувати мене надати брехливі покази відносно мера Вишгорода Момота О.В. по відеоконференції. Вони сказали, що після цього кримінальне провадження відносно мене в м. Харків буде закрите, а мене буде виправдано.

Шановний Юрію Вітальович. Я боюся за своє життя і тому готовий надати робітникам Генеральної прокуратури детальні свідчення, інформацію по кожній коррупційній та незаконній дії, матеріали і докази відносно співробітників СБУ в м Київі, та Київської області, а саме, відділу «К"- Білоус Олександр Петрович, Раєвський Деніс, Бенюх Олександр, та їхньго керівника на Денюкова, а тако ж незаконних, та корупційних дій заступника прокурора Київської області Бендик Ярослава Миколайовича, та прокурорів Котковець, та Черемис, які теж знали, та мовчали про те, хто я є насправді, та про те, що я знаходжусь в розшуку. Тому я прошу вас про можливість допиту мене співробітниками Генеральної прокуратури. Також хочу наголосити на те, що в даний час я перебуваю в СІЗО (УІН № 27) м Харкова.Також хочу повідомити вам, що відповідну заяву я також направляю в НАБУ на ім,я директора Ситника А. С. А у разі ігнорування моїх заяв співробітниками ГПУ і НАБУ, я передам матеріали та докази довіреним особам 05 жовтня, які передадуть все на телевізійні канали, та відповідна інформація з матеріалами буде викладено в інтернет.

Підпис. Рапота К.О.»


Теги статьи: БогуцкаяРапота КонстантинСеменчук ДмитрийвзяточникВзяткаМомот АлексейМомот

Дата и время 07 октября 2016 г., 11:06     Просмотры Просмотров: 4037
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Миллионер vs СБУ: чем обернется обращение к Порошенко
На Прикарпатье на взятке поймали “решалу”
Под Запорожьем мужчина пытался заплатить взятку за закрытие дела о вырубке лесопосадки

В Краматорске оправдали полицейского, пойманного на взятке за закрытие дела
В "Борисполе" гражданин Узбекистана предлагал 500 долларов взятки пограничнику
На Тернопольщине на взятке задержали работника военкомата

На взятке попался подручный экс-замминистра транспорта Кроля
В Мариуполе будут судить судью, которого задержали на взятке, - НАБУ
Врачей, которые требовали у ветерана АТО взятку, арестовали на два месяца

Луценко заявил о задержании чиновников, которые пытались незаконно продать государственный теплоход
Атака титушек не помогла: скандальный глава КДКА Днепропетровской области Николай Верба лишился должности
Мобилизация в ВСУ: опубликованы фото военкома, пойманного на взятке

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.08067