АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Що говорила Політковська про Путіна (відео)


7 жовтня 10-ліття тому в Росії вбили борця проти путінської влади і пропаганди, відому російську журналістку та правозахисницю Анну Політковську.

Відважну Політковську, яка не боялася говорити і писати про всі злочини Путіна, застрелили в день народження російського президента.

“Я частенько думаю: чи людина Путін взагалі? Або залізна мерзла статуя? Думаю і не маю доказів, що людина. За що я не злюбила Путіна? За цинізм. За расизм. За нескінченну війну. За брехню. За газ у “Норд-Ості”. За трупи безвинно вбитих, які супроводжують увесь його перший термін. Трупи, яких могло й не бути”, – говорила та писала Анна Політковська.

“Путін, випадково отримавши величезну владу у свої руки, розпорядився нею з катастрофічними для Росії наслідками. І я не люблю його, бо він не любить людей. Він не переносить нас. Він зневажає нас. Він вважає, що ми – лишень засіб для нього. Засіб досягнення своїх особистих владних цілей. І тому з нами можна все – грати, як йому заманеться. Що нас можна знищувати, як заманеться. Що ми – ніхто. А він – хоч і випадково вилізлий наверх, але нині цар і бог, якому ми повинні поклонятися і побоюватися”, – вважала вона.

Politeka називає найяскравіші висловлювання Політковської про режим Путіна та згадує, як відбувалося лжерозслідування справи про її вбивство.


Теги статьи: Политковская Анна

Дата и время 07 октября 2016 г., 19:59     Просмотры Просмотров: 2272
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.089866