АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -6°C
Днепр: -2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -7°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -3°C

БАНК ПІНЧУКА ПРОКОМЕНТУВАВ АРЕШТ ЙОГО РАХУНКУ В НБУ

БАНК ПІНЧУКА ПРОКОМЕНТУВАВ АРЕШТ ЙОГО РАХУНКУ В НБУ
БАНК ПІНЧУКА ПРОКОМЕНТУВАВ АРЕШТ ЙОГО РАХУНКУ В НБУ

Прес-служба банку «Кредит Дніпро» оприлюднила офіційну заяву з приводу арешту його рахунку в НБУ, про що писав Finbalance.

Наводимо повністю текст заяви: 

"Арешт коррахунку нашого банку в НБУ явно свідчить про заангажованість винесених у рамках цієї справи рішень і демонструє недосконалість чинної судово-правової системи в Україні.

Ці події відбуваються в рамках багаторічного судового процесу з великим недобросовісним позичальником, який сьогодні є народним депутатом і впродовж кількох років поспіль всіляко намагається уникнути оплати своїх багатомільйонних боргів.

Банк Кредит Дніпро при цьому діє виключно в правовому полі й оскаржує всі протизаконні рішення та дії у встановленому порядку. Тому ми оперативно подали до суду, а також надіслали в Міністерство юстиції й Кабінет Міністрів, у правоохоронні органи скарги на дії державного виконавця щодо грубого порушення прямої норми частини 4 статті 59 Закону "Про банки і банківську діяльність", яка прямо забороняє накладати арешт на кореспондентські рахунки банків.

Крім того, у нас є всі підстави констатувати, що розгляд цієї справи і прийняття рішень на всіх етапах відбувалося з численними грубими порушеннями, серед яких: безпрецедентне, необґрунтоване й таке, що суперечить законодавчій забороні, накладання арешту в сумі 6,4 млн доларів США на кореспондентський рахунок фінустанови, незаконність якого була підтверджена судовими інстанціями вищого рівня ще на стадії розгляду справи; безпідставне неприйняття клопотань, заперечень і доказів, наданих банком; призначення сумнівних експертиз із порушенням правил їх проведення та багато іншого.

Оскільки ми впевнені в законності власних позицій і вважаємо, що будь-яким протиправним діям має бути покладено край, банк звернувся зі скаргами та відповідними клопотаннями щодо цього до правоохоронних органів. Ми не збираємося лишати безкарними спроби недобросовісних позичальників уникнути своїх зобов`язань, що завдає істотної шкоди не тільки конкретному банку, але й усій економіці України. Міжнародне співтовариство в особі незалежних членів Наглядової ради нашого банку підтримує нашу позицію - провідні світові економісти, фінансисти і політики Домінік Стросс-Кан, Андерс Ослунд, Алекс Мунтяну, Жан-П`єр Сальтьєль, які дотримуються непримиренної позиції в питаннях боротьби з корупцією, надіслали звернення до перших осіб держави, висловлюючи стурбованість не тільки безпрецедентними подіями в рамках цієї справи, а й тими ризиками, яких можуть зазнати імідж і ділова репутація країни в цілому.

Ми оскаржили всі неправомірні дії і рішення та будемо відстоювати свою позицію в усіх інстанціях. Упевнені, що подібні ганебні судові розгляди не можуть бути нормою для органів юстиції в Україні, й сподіваємося, що судова реформа, яка стартувала 30 вересня 2016 року, не виявиться профанацією і зможе довести свою ефективність.

При цьому високий рівень ліквідності банку і постійна всебічна підтримка акціонера дозволяють фінустанові продовжувати поточну роботу, виконуючи всі зобов`язання, і розвиватися відповідно до раніше затверджених планів".


Теги статьи: Банк Кредит ДнепрБанк «Кредит Днепр»Пинчук

Дата и время 07 октября 2016 г., 20:22     Просмотры Просмотров: 2912
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Волонтер Берлинская: Я совершила ошибку в 2017 году, взяв премию «топ 30 до 30», связанную с Пинчуком
Победители конкурса молодых лидеров отказались от награды в знак протеста против олигарха Пинчука
Проблемы у 26 банков: какие могут закрыться и как не прогореть украинцам

Юрий Романенко: “Санкции России: логика давления Кремля и ее последствия”
Коломойский считает, что Порошенко вычеркнул его из санкций РФ
"Санкционный список Кремля" редактировался на Банковой – Коломойский

Стало известно, как санкции РФ могут отразиться на Украине
Банк Кредит Днепр попал под российские санкции
Топ-100: состояние 100 самых богатых украинцев растет в 12 раз быстрее, чем ВВП страны

Пинчук поставил под сомнение наследие Кучмы
Тимошенко про олігархів: буду рішуче боротися і співпрацювати
Юрий Романенко: “А в чем дискредитация встреч политиков с олигархами?”

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052966