АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 18°C
Днепр: 20°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 16°C
Львов: 15°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

Може відразу "народну республіку"? - одна з головних партій Угорщини вимагає автономію на Закарпатті

Може відразу "народну республіку"? - одна з головних партій Угорщини вимагає автономію на Закарпатті
Може відразу "народну республіку"? - одна з головних партій Угорщини вимагає автономію на Закарпатті

Лідер партії "Йоббік" Мартон Генгеші заявив, що таким чином угорці в Україні зможуть більш ефективно захищати свої права.

Угорська партія «Йоббік» повністю підтримала ініціативу щодо отримання угорцями України своєї територіальної автономії в Закарпатті. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на «Golos.ua».

Лідер партії Мартон Генгеші заявив, що таким чином угорці в Україні зможуть більш ефективно захищати свої права. «Етнічні угорці України також, як і інші меншини, мають право на самовизначення і територіальну автономію. Безумовно, ми їх підтримаємо. Повторюю: мова не про привілеї, а про права людини і громадянські права. А право на самовизначення одне з основних фундаментальних принципів прав людини», – сказав він.

Депутат упевнений, що угорці відчувають серйозні проблеми в місцях свого компактного проживання в Закарпатті. «У сьогоднішній Україні серйозні проблеми з довірою, якщо говорити про питання, пов’язані з національними меншинами. На території України проживають близько 160 тисяч етнічних угорців, більшість з яких сконцентровані в Закарпатській області. У 1991 році відбувся референдум про надання Закарпаттю статусу автономної області у складі України. Результати референдуму показали абсолютну більшість тих, хто проголосував за самоврядування, політичну і культурну автономію. Але Київ поставився нешанобливо до цього і відкидає дійсність досі», – заявив Генгеші.

 


Теги статьи: ВенгрияЗакарпатьеЙоббикГенгеши Мартон

Дата и время 08 октября 2016 г., 15:41     Просмотры Просмотров: 1053
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.296462