АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Закат імперії Вілкулів?

Закат імперії Вілкулів?
Закат імперії Вілкулів?

У мене є дуже цікава і, на мою думку, хороша та важлива інформація стосовно банди Вілкулів. Кому цікаво, читаємо далі.

Спочатку короткий екскурс по особистостям та посадам. Є такий собі лисий дядько Женя Удод. Женя - чимала "шишка" серед політичної банди Дніпропетровщини.

Удод з червня 2010 був головою Дніпропетровської обласної ради V скликання, а з листопада 2010 - він вже голова Дніпропетровської обласної ради вже VI скликання.

Своєю посадою в ОДА Удод замінив Юрія Вілкула, коли останній став мером Кривого Рогу. І очолював Удод високі посади аж поки Революція Гідності не допомогла йому піти на йух. А перед Женєй ОДА очолював дід Юра, той що Вілкул, той, хто зараз є міським головою Кривого Рогу.

Удод ліворуч

Юра і Женя - риги, причому ідейні. Також, згідно опублікованим даним, з чорної каси ПР Удод отримував мільйони доларів. Однак ця вся чорна каса - суцільна дрібниця в порівнянні з тими мільярдами, котрі відмила ОПГ Вілкула з Удодом в Дніпропетровській області.

І ось за Удода, нарешті, взялись. Минулого місяця на нього було заведено справу. Справу серйозну, за відмивання коштів. Зараз Женя Удод працює заступником Юрія Вілкула. І після заведення цієї справи Удода начебто повинні взяти під варту, але тут міська рада пішла на хитрість - відправляє Удода типу по роботі за кордон. І дійсно, згідно його офіційної сторінки, він то в Польщі, то в Чехії, то ще в якомусь затишному місці. Однак в Україну він в’їжджати поки не збирається. І зовсім не по робочим моментам - поки Вілкул не замне справу, Удоду небезпечно перебувати на території України.

Тим, хто приходить до Удода на приймальню в міську раду, відповідають різне - то він у відрядженні, то у відпустці (через півроку після працевлаштування? лол!). Одним словом, його кабінет припадає пилом. І це може перевірити кожен. Офіційно -Удод начебто у відпустці,але йому у виконкомі ставлять "вісімки" і нараховують зарплату, що вже є злочином. Однак це наказ діда...

Але і це ще не все. Буквально нещодавно прокуратура завела справу на колишнього зама Удода по Дніпру, і він почав здавати як Удода, так і самого молодого Вілкула. І це вже цікаво. Однак сєпар саша вілкул поки що нардеп, і його по закону не можна чіпати. Але якщо з нього знімуть недоторканність, тоді буде треш...

Андрій Кондратьєв


Теги статьи: ДнепрВилкул ЮрийУдод Евгений

Дата и время 08 октября 2016 г., 19:29     Просмотры Просмотров: 1820
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.611965