АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 1°C
Днепр: 1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

У Києві замість молока продають бурду. ФОТО

У Києві замість молока продають бурду. ФОТО
У Києві замість молока продають бурду. ФОТО

Обережно! У Києві замість молока продають бурду.

Мережа молочних магазинів під торговою маркою "Фермерське молоко", кіоски якої розташовані по всьому Києву, реалізує молочні товари неналежної якості. У цьому ми переконались, провівши власне дослідження продукції, придбаної в одному з павільйонів.

Отже, місце придбання продукції - кіоск "Фермерське молоко", розташований біля виходу з метро Оболонь. Було придбано розливне молоко, сметана та вершкове масло. Що ми шукали у придбаних зразках: консервуючі речовини, крохмаль, воду та немолочний жир.
Сметана. Перевірка сметани не виявила наявності у продукті крохмалю та соди, яку іноді додають у молочні продукти для тривалішого зберігання. А от на смак сметана може бути кращою: смак у зразка не виражений, пустий.

Вершкове масло за проведеним фізичним дослідженням виявилось комбінованим продуктом, що містить як молочні, так і рослинні жири. Смак масла відповідний продукту, але виражений слабо.

Але найцікавіше виявилось у тесті молока. З одного боку добре, що молоко не містило крохмалю та антибіотиків. Але за своїм складом заявлене молоко виявилось сумішшю молока та води, при чому об`єм води у придбаному молоці склав не менше 40(!) відсотків. Смак молока пустий, водянистий, не виражений.

Залишається лишень здогадуватись, звідки у кіоску беруть воду для розведення молока (якщо його, звісно, розводять на місці), бо ані водопроводу, ані туалету зазначені павільйони не мають. При мені жінка-продавець витирала руки, замащені сметаною, туалетним папером, рулон якого вона тримає біля себе на полиці.

У кіоску не видають чеків на придбаний товар, зважування товару відбувається незрозумілим чином, коли продавець у кутку зважує товар і одразу називає ціну, що важко перевірити, а, отже, доводиться покладатись на порядність продавця.

Молочний товар, зокрема, кисломолочний сир та сметана, розфасовані у пласткові відра не зрозумілого походження, безпечність яких викликає, принаймні, питання.

Так само не є зрозумілим походження товару. У кіосках відсутні будь-які документи про походження та якість продукції, є інформація лише на сайті цієї мережі, але перевірити достовірність зазначеної інформації, а тим паче довести, що у кіосках реалізують продукцію конкретного господарства, практично неможливо.

Oleksandr Sokolenko


Теги статьи: Продукты питанияМолокоКиев

Дата и время 10 октября 2016 г., 11:59     Просмотры Просмотров: 1637
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.468271