АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 13°C
Львов: 8°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

Гройсман про збанкрутілого боржника держбанку: за такими підприємствами майбутнє

Гройсман про збанкрутілого боржника держбанку: за такими підприємствами майбутнє
Гройсман про збанкрутілого боржника держбанку: за такими підприємствами майбутнє

На минулому тижні прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час візиту в Білу Церкву побував на кількох місцевих підприємствах, у т.ч. – «Білоцерківському молочному комбінаті». «Переконаний, що за такими підприємствами майбутнє!», -написав глава уряду на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Білоцерківський молочний комбінат» входить у групу «Терра Фуд», яка є одним з найбільших виробників молочної продукції в Україні. За даними держреєстру, засновниками ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» є кіпрська "Терра Фуд Мілк БМФ Лімітед" й українське ТОВ "Терра Фуд" (м. Тульчин, Вінницька область), а кінцевим бенефіціаром - Станіслав Войтович.

За даними держреєстру, наразі ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» - в стані припинення на підставі постанови Госпсуду Київської області від 02 червня поточного року (про завершення процедури санації підприємства, визнання його банкрутом і початок процедури ліквідації).

«З урахуванням дебіторської заборгованості на суму 158 727 000,00 грн, загальна вартість активів ТОВ Білоцерківський молочний комбінат становить 500 782 420,40 грн., в той час як, заборгованість 611 444 326,66 грн», - йшлося в постанові суду. Як уточнювалося в документі, вартість майна боржника становило 342 млн грн, з яких 334,1 млн грн. – вартість майна, яке є предметом забезпечення вимог заставного кредитора – Укрексімбанку.

20 липня Київський апеляційний госпсуд відмовив Укрексімбанку в задоволенні апеляційної скарги на вказану постанову. 26 вересня Вищий госпсуд прийнявкасаційну скаргу держбанку.

До речі, Госпсуд Вінницької області розглядає позов Укрексімбанку до ТОВ «Терра Фуд» і "Terra Food Milk Ukraine Limited" (як третя особа на стороні відповідачів – у т.ч. ТОВ "Білоцерківський молочний комбінат") про звернення стягнення на предмет застави (ціна позову – 435,5 млн грн). Йдеться про

- частку 1% в статутному капіталі ТОВ «Могилів-Подільський молокозавод» (Вінницька область, м. Могилів-Подільський, вул. Пушкінська, 146), що належить ТОВ «Терра Фуд»;
- частку 99% в статутному капіталі ТОВ «Могилів-Подільськии молокозавод», що належить компанії "Terra Food Milk Ukraine Limited" (Кіпр, м. Нікосія, вул. Есперідон, 12, кімн. 1087).

Крім того, Госпсуд Вінницької області розглядає позов Укрексімбанку до ТОВ «Могилів-Подільський молокозавод» про стягнення 7,3 млн дол, 6,76 млн євро, 120 млн грн. Як третя особа в справі фігурує ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат».

Про фінансовий стан Укрексімбанку читайте тут.

finbalance.com.ua


Теги статьи: УкрэксимбанкБанкротТерра фудБелоцерковский молочный комбинатГройсман ВладимирГройсман

Дата и время 10 октября 2016 г., 15:45     Просмотры Просмотров: 2456
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.071311