АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 9°C
Днепр: 10°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 7°C
Львов: 5°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

"Укроборонпром" спростував міфи про бронемашину "Дозор-Б" (документи)

"Укроборонпром" спростував міфи про бронемашину "Дозор-Б" (документи)
"Укроборонпром" спростував міфи про бронемашину "Дозор-Б" (документи)

Як повідомляють Патріоти України, докладна відповідь на звинуваченя міститься наофіційному сайті концерну.


Міф перший: "броня" Дозору-Б "погана"

"У бронемашині "Дозор-Б" використовується броня із польської сталі ARMSTAL-500, яка виготовляється Huta Stali Jakościowych S.A. у місті Сталева Воля. Вона відповідає всім нормам та сертифікатам (документ відкриється у новому вікні), при чому за стандартом Європейського Союзу. Саме ця сталь йде на бронемашини, які воюють у країнах-членах НАТО, наприклад, у бронемашині Rosomak", - заявили в концерні.
Міф другий: "броню для "Дозору-Б" закуповують у Росії"

"Сталь ARMSTAL-500 закуповується у Польщі, офіційно оформляється на митниці (документ відкриється у новому вікні), під час чого сплачуються мита та збори, вона проходить оцінку та перевірку", - наголосили в ДК.

сертификатсертификатМіф третій: "на заводі знайшли шматок сталі і віднесли на експертизу "Южмашу"

"ДП "ВО Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова", який також відомий за назвою "Южмаш", не проводив будь-яких експертиз сталі від будь-яких волонтерських організацій або окремих волонтерів. "Южмаш" у своїх лабораторіях взагалі не проводить дослідження для сторонніх осіб чи організацій. Про що йдеться у офіційному повідомленні (документ відкриється у новому вікні) від дніпровського підприємства", - інформує "Укроборонпром".


южмашюжмаш"До цього ж, офіційне походження металу, який нібито передавався до аналізу - "підібрали в одному із цехів". Чому саме цей шматок металу мав бути частиною бронеплити - ніхто пояснити так і не спромігся", - додали в ДК.

укроборонпромукроборонпром
Міф четвертий: "не показують протокол обстрілу - значить усе погано"

""Укрооборонпром" не показує протоколи випробувань, які, до речі, проходили в Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних сил України, через те, що в них міститься дані, від яких залежать життя бійців. У цих протоколах повністю описана яка зброя та кулі використовувались при тестових обстрілах, з якою швидкістю вони летіли, куди влучали. Отримавши ці дані, ворог буде знати про українську техніку все, що необхідно для її знищення. Саме через це "Укроборонром" не має права передавати інформацію з обмеженим доступом", - наголосили в концерні.

"Враховуючи те, що перша партія з "Дозорів-Б" вже перебуває у військах, і кожна машина від’їздила понад 1000 кілометрів, то всі необхідні випробування вона пройшла", - додали в ДК.

"ДК "Укроборонпром" просить не поширювати міфи та іншу неправдиву інформацію, брати до уваги те, що питання озброєння вимагають у першу чергу компетентного та зваженого підходу".

 


Теги статьи: Дозор - БУкроборонопромУкроборонпром

Дата и время 11 октября 2016 г., 09:25     Просмотры Просмотров: 1190
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057341