АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -6°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Деканоїдзе хоче обмежити основні права водіїв

Деканоїдзе хоче обмежити основні права водіїв
Деканоїдзе хоче обмежити основні права водіїв

«Боже упаси, если мы будем оправдаться[-ываться] перед украинским народом. Ни в коем случае. Мы – полиция», – цих слів грузинки Деканоїдзе в принципі достатньо, аби народу «попросити» такого найманого працівника з його посади керівника Національної поліції України.

Можна «просити» аж до держкордону. Як Януковича. Той міг всяке «ляпнуть», та принаймні українською. На відміну від «гастролерів» Деканоїдзе й Авакова.

Деканоїдзе так пояснює «маленькие изменения», які залагом описав Аваков словами «сначала подчиняйся, потом обжалуй» (відео МВС):

В цьому є небезпеки для кожного пересічного водія. Ці ініціативи повертають нас до «старої практики» ДАІ і навіть більше. Вони наступні:

Віддай документи!
Раніше дали свій результат роки боротьби активістів і пересічних водіїв за свою гідність, своє право НЕ бути заручником будь-якого зустрічного хабарника в ДАІшному кашкеті.
Нині армянин і грузинка, котрі керують поліцією України, чомусь прагнуть повернути дикунські норми дрімучих часів, коли кожна зупинка ДАІшником перетворювалась на перебування в полоні примх інспектора-здирника.

З машини – ні-ні
З міркувань безпеки, насамперед поліцейського, можливо, така вимога може бути виправдана. Але де межі – в часі, в умовах? Забрав у заручники документи (власність), залишайтеся в салоні (обмеження свободи пересування). Скільки буде «гуляти» з документами поліцейський? А спека в салоні, а діти, а “природні потреби”?

«Сп’янієш» без свідків
Карати за п’янку! Добряче і, головне, невідворотно! Але – за процедурою, яка буде в дусі норми Конституції про, даруйте за банальність, правову державу.
Великий штраф за водіння в нетверезому стані – не тільки сильна спокуса взяти хабар «з половини» штрафу з п’яного. Це ще й велика спокуса, за відсутності реально п’яного водія, «зробити» таким будь-якого тверезого. І «старі» ДАІшники мали свої на те прийоми.
Нині Аваков з Деканоїдзе пропонують спростити справу перетворення тверезого водія на винуватого – просто зупинили і написали «папір», без всяких свідків! Та й штрафи за п’янку, до речі, завчасно вчергове радикально збільшено. «З половини» теж дуже непогано виходить.

Просто «ШМОН»
Деканоїдзе пропонує дати патрульним право просто-напросто «шманать» будь-кого, хто їм з якихось причин не сподобався.
Тобто відкривати багажник і т.п. Не варто плутати це з поняттям «огляд». Саме оглядом дуже люблять називати «органи» незаконні обшуки, т.зв. «шмон». Хочеш оглядати – стій і милуйся зупиненим тобою авто і навіть вмістом салону – крізь скло.
«Никакого нивелирования Конституции не будет», – каже при цьому Деканоїдзе, хоча для обшуку, згідно з Конституцією, потрібне рішення суду. І, звісно ж, певна процедура з понятими й документуванням.

«Підробіток»
Право поліцейського «зупиняти порушення» поза робочим часом без форми – повернення старої практики, коли ДАІшник на власному авто стояв за кущем… І навіть більше, з огляду на вищесказане. В цілому – в будь-який момент до вас підходить чи зупиняє транспорт (як?) якийсь мужичок, каже, що він поліцейський, віддає накази, обшукує… Це що за «сюр»?… Правова держава, як сказано в Конституції?

Коментарі
До чого ведуть ініціативи Деканоїдзе й Авакова, доступно й популярно пояснює відомий активіст Віталій Косенко, котрий чимало останніх років займався викриттям гнилих справ «старої» ДАІ:
«Это бред!», «Она не знает админкодекса», «Потому что мозгов нет у твоего полицейского», «Если полицейский решил колотнуть деньжат, то имеет на это право?»

Спеціалізований YouTube-канал «Неправовое государство»:

svoboda.fm


Теги статьи: Патрульная полицияНацполицияНациональная полицияВодительДеканоидзе Хатия

Дата и время 12 октября 2016 г., 15:37     Просмотры Просмотров: 2084
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

В Киеве задержали мужчин с оружием, которые шли на Софийскую площадь
В Днепре мошенники украли у банка недвижимость на 90 миллионов гривен
«Вы что охренели бл@дь?»: С14 штурмовали полицию после погрома в Институте сердца

Полиция начала расследовать смерть ребенка от гриппа
Пьяный украинец на евробляхе пытался прорваться в Румынию с контрабандными сигаретами - пограничники открыли огонь
Полиция не может найти владельца квартиры, которая взорвалась в Фастове

В Запорожье копы остановили автомобиль. В нем оказался груз наркотиков
На Закарпатье наркоман зарезал мать на глазах у 10-летнего брата
На Харьковщине таксист застрелился на кладбище

Порно в Украине: законодательство не отпугивает охотников за деньгами
В Харькове полицейские избивали девушку. Они требовали подписать признание в убийстве парня
Под Киевом 22-летний парень ограбил несколько домов

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.183654