АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

Які медичні послуги будуть платними (список)

Які медичні послуги будуть платними (список)
Які медичні послуги будуть платними (список)

Нещодавно Кабмін змінив перелік платних послуг у державних і комунальних закладах охорони здоров’я.

Згадали також і про лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненнями громадян, що надають без направлення лікаря, – віднині за них платитимуть офіційно. Також у переліку опинилася медична допомога хворим удома, проведення мікробіологічних, паразитологічних, молекулярно-генетичних, хімічних, токсикологічних і фізичних досліджень, які не стосуються медичної допомоги та оформлення результатів. До 2017 року у державних закладах охорони здоров’я повинен з’явитися перелік платних медичних послуг.

 

Перелік платних послуг, які надають державні і комунальні заклади охорони здоров’я


1. Косметологічна допомога, крім тієї, що надається за медичними показаннями.


2. Анонімне обстеження та лікування хворих, заражених хворобами, що передаються статевим шляхом, а також хворих на алкоголізм і наркоманію (крім обстежень на ВІЛ та СНІД).


3. Лікування безпліддя, включаючи хірургічні методи, штучне запліднення та імплантацію ембріона.


4. Оздоровчий масаж, гімнастика, бальнеологічні процедури з метою профілактики захворювань та зміцнення здоров’я дорослого населення.


5. Консультування і лікування осіб із вокальними порушеннями або з метою їх профілактики, подання фоніатричної допомоги.


6. Лікування логоневрозів у дорослих.


7. Операції штучного переривання вагітності в амбулаторних умовах (методом вакуум-аспірації у разі затримки менструації терміном не більш як на 20 днів) та у стаціонарі (до 12 тижнів вагітності), крім абортів за медичними і соціальними показаннями.


8. Медичні огляди для отримання виїзної візи (крім службових відряджень державних службовців та при виїзді на лікування за наявності відповідних медичних документів); попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості), медичні огляди для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, а також відповідні періодичні профілактичні медичні огляди.


9. Протезування (в тому числі зубне, слухове та очне).


10. Корекція зору за допомогою окулярів та контактних лінз.


11. Стоматологічна допомога, що надається населенню госпрозрахунковими відділеннями, кабінетами закладів охорони здоров’я.


12. Медичне обслуговування закладів відпочинку всіх типів, спортивних змагань, масових культурних та громадських заходів тощо.


13. Лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікарів.


14. Медична допомога хворим удома (діагностичне обстеження, процедури, маніпуляції, консультування, догляд), крім осіб, які за станом здоров’я та характером хвороби не можуть відвідувати заклад охорони здоров’я.


15. Перебування у стаціонарі батьків у зв’язку з доглядом за дітьми віком понад 6 років, якщо це не зумовлено станом хворої дитини.


16. Перебування батьків разом із дітьми у дитячих санаторіях та надання їм послуг лікувального, профілактичного та реабілітаційного характеру.


17. Надання санаторно-курортних послуг (реалізація путівок).


18. Проведення профілактичних щеплень особам, які від’їжджають за кордон за викликом, для оздоровлення у лікувальних або санаторних закладах, у туристичні подорожі тощо за власним бажанням або на вимогу сторони, що запрошує.


19. Проведення профілактичних щеплень усім особам, які бажають їх зробити поза схемами календаря профілактичних щеплень в Україні.


20. Діагностика, профілактика та лікування в госпрозрахункових кабінетах народної і нетрадиційної медицини.


21. Медичне обслуговування за договорами із суб’єктами господарювання, страховими організаціями (в тому числі з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України).


22. Медичне обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України, в тому числі за договорами страхування.


23. Обстеження, консультування та лікування хворих із сексуальними розладами, за винятком тих, які є симптомами тяжких психічних розладів.


24. Проведення судово-психіатричної експертизи за межами територіального розподілу.


25. Проведення судово-медичної та судово-психіатричної експертизи у цивільних справах.


26. Надання висновку фахівця з питань судово-медичної та судово-психіатричної експертизи на запити юридичних і фізичних осіб.


27. Проведення судово-медичних досліджень за замовленням іноземних громадян.


28. Реалізація компонентів та препаратів, виготовлених із донорської крові.


29. Видача бланків особистої медичної книжки.


30. Стажування лікарів (провізорів) - інтернів у базових закладах та установах охорони здоров’я, якщо ці лікарі (провізори) - інтерни: закінчили недержавні вищі медичні (фармацевтичні) заклади освіти; закінчили державні вищі медичні (фармацевтичні) заклади освіти на умовах контракту; прийняті на роботу в недержавні заклади охорони здоров’я (недержавні фармацевтичні заклади, підприємства); повторно проходять інтернатуру; бажають отримати другу спеціальність в інтернатурі.


31. Підготовка і навчання з відповідною видачею сертифіката працівників немедичних спеціальностей (громадян за їх бажанням) практичним навичкам подання невідкладної медичної допомоги.


32. Видача копії медичної довідки, витягу з історії хвороби.


33. Проведення у порядку, визначеному МОЗ або уповноваженим ним органом, у лікувально-профілактичних закладах клінічних випробувань лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів, медичної техніки, виробів медичного призначення та медичних технологій.


34. Реалізація радіофармпрепаратів.

rayonka.com


Теги статьи: КабминМедицинская реформаМедицина

Дата и время 12 октября 2016 г., 19:55     Просмотры Просмотров: 3559
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Бумажные больничные листы заменят электронными: как это может работать
Украина подготовит претензию за ущерб от российской агрессии
Юрия-Фарм, или Как развести на деньги всю страну

Покупателям электрокаров будут возвращать деньги
Коррупция и множественные нарушения: что происходит в медицинском образовании Украины
’’Продолжаем умирать’’: в Крыму пожаловались на жизнь под Россией

Как в Украине будут эвакуировать на штрафплощадку неправильно припаркованные авто
Пенсия в Украине: правительство предлагает увеличить выплаты
Нет декларации с врачом: Супрун рассказала, нужно ли платить за медпомощь с 1 января

В Украине запретили лекарство от болезней сердца
Заболеваемость корью в Украине достигла рекордного уровня за годы независимости
Мирошниченко: Гройсман искренне верит, что средняя зарплата в Украине 9 тыс. грн

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.078629