АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 5°C
Харьков: 8°C
Днепр: 10°C
Одесса: 10°C
Чернигов: 3°C
Сумы: 5°C
Львов: 3°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 3°C
Ровно: 4°C

Журналісти опублікували психологічний портрет Порошенка

Журналісти опублікували психологічний портрет Порошенка
Журналісти опублікували психологічний портрет Порошенка

Президент України Петро Порошенко є озлобленим, жадібним і недовірливим політиком. 

Про це пишуть “Вісті”, посилаючись на психологічний портрет гаранта, складений на замовлення політичними конкурентами Порошенка.

“З метою безпеки ми не можемо назвати джерело матеріалів, однак запевняємо наших читачів в тому, що публікуємо інформацію від перевірених джерел”, – запевняють автори.

Шкільні роки і різкі перепади настрою

“У школі “пухнастого пампушку” (ймовірне шкільне прізвисько президента, – примітка “Вістей “) не любили і зневажали. Ласун із зайвою вагою і “мажор” (син директора заводу – до 1983 року Порошенко-старший був директором експериментально-ремонтного заводу в Молдові, – прим. “Вістей”), до того ж із яскраво вираженою семітської зовнішністю, Петро Порошенко не був популярним серед однолітків. Був уразливий – за постійно надуті губи його ще звали “П’єро””, – йдеться в матеріалах.

Відзначається, що у відносно ранньому віці глава держави захворів на цукровий діабет і є інсулінозалежним. З діабетом, а також із захворюваннями нирок, як випливає з документів, пов’язані різкі перепади настрою, запальність і гнівливість Порошенка. За даними нашого джерела, є свідчення того, як президент “зривався і кричав на людей, навіть ліз у бійку, штовхав підлеглих, у тому числі жінок”.

Відомий, наприклад, випадок емоційної телефонної розмови Петра Порошенка з головою правління належить президенту “5-го каналу” Владиславом Лясовським в 2004 році. (Присутня ненормативна лексика).

Патологічна жадібність

В офісі кондитерської компанії “Рошен” встановлено лічильник інтернету з лімітом на дві години, за перевищення якого співробітники платять зі своєї кишені. “Навіть близьким людям він допомагає тільки тим, що дає в борг (наприклад, так він допоміг своєму заступнику на лікування матері і потім старанно простежив за тим, що борг був сплачений), – про жоден безкорисливий вчинок інформації немає. Благодійність – політичний інструмент” – йдеться в документах.

1Скан отриманого “Вістями” документу

Дружина як “друга мама”

Як відомо, Порошенко одружився на перших курсах університету з дочкою заступника міністра УРСР. “Дружина Марина (старша за нього на 3 роки, лікар),” друга мама “політика, має на нього серйозний вплив. У тому числі тому, що тільки вона володіє способом виведення Порошенка з його частих депресій і допомагає з вирішенням медичних проблем”, – сказано в матеріалах.

“Натхненний брехун”

В отриманій документації йдеться, що Порошенко легко йде на обман. За словами близьких до нього людей, він “натхненно бреше” і охоче бере участь в інсценуванні. Так, відомий факт здачі президентом крові для поранених при тому, що він страждає на діабет.

“Постійно підкреслює свою унікальність, особливість, навіть у зв’язку з дрібними приводами (“перший чинний парламентар, у якого народилася двійня”). Часто говорить про себе у третій особі. Болісно сприймає критику. Має відчуття власної вибраності. Часто у вузькому колі говорить про те, що його веде доля (…). Злопам’ятний, не прощає образи. Підступний і лицемірний. Хороший оратор з непоганим рівнем володіння англійською мовою (…) Схильний до інтриг. Ласий до лестощів. Любить вибудовувати ілюзорну картину світу і жити в ілюзії. Схильний до демагогії “, – сказано в документах.

Як відомо, сьогодні президент Петро Порошенко назвав критику високих тарифів проявом гібридної війни. Глава держави заявив, що спроби дестабілізувати ситуацію в країні через критику підвищення комунальних тарифів і чутки про продаж землі є проявами гібридної війни.

Серед інших проявів гібридної війни Порошенко також назвав “запровадження ринку землі, земельне рейдерство, тарифи та будь-які інші процеси”.


Теги статьи: Порошенко

Дата и время 13 октября 2016 г., 10:46     Просмотры Просмотров: 3496
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

СБУ анонсирует на понедельник "разоблачение российского агента"
Новые тарифы гораздо сильнее ударят по Порошенко, чем по Гройсману — мнение
Доценко — Валендюку: “представники партії “БПП “Солідарність” не погодяться з поразкою Петра Порошенка на виборах та допоможуть йому незаконно утримати владу”

Прошу всех украинцев в мире поддержать наших героев, — Порошенко о старте "Игр Непокоренных-2018"
«Прекратите зарабатывать на человеческом горе!»: Тимошенко обратилась к Порошенко
Саакашвили предупредил Порошенко, что его ждет суд Линча

Медведчуку советуют не столь откровенно лизать зад Порошенко
АМКУ принял решение относительно покупки Тигипко завода Порошенко
Назначение прокурора Одесской области пролоббировал сын Порошенко - политтехнолог

Президенту приобрели 2 пистолета для награждения именным огнестрельным оружием
Как Порошенко «борется» с офшорами — Лещенко
Порошенко Семочко не сдаст – Бутусов

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.123991