АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -5°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -5°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -4°C

Журналісти опублікували психологічний портрет Порошенка

Журналісти опублікували психологічний портрет Порошенка
Журналісти опублікували психологічний портрет Порошенка

Президент України Петро Порошенко є озлобленим, жадібним і недовірливим політиком. 

Про це пишуть “Вісті”, посилаючись на психологічний портрет гаранта, складений на замовлення політичними конкурентами Порошенка.

“З метою безпеки ми не можемо назвати джерело матеріалів, однак запевняємо наших читачів в тому, що публікуємо інформацію від перевірених джерел”, – запевняють автори.

Шкільні роки і різкі перепади настрою

“У школі “пухнастого пампушку” (ймовірне шкільне прізвисько президента, – примітка “Вістей “) не любили і зневажали. Ласун із зайвою вагою і “мажор” (син директора заводу – до 1983 року Порошенко-старший був директором експериментально-ремонтного заводу в Молдові, – прим. “Вістей”), до того ж із яскраво вираженою семітської зовнішністю, Петро Порошенко не був популярним серед однолітків. Був уразливий – за постійно надуті губи його ще звали “П’єро””, – йдеться в матеріалах.

Відзначається, що у відносно ранньому віці глава держави захворів на цукровий діабет і є інсулінозалежним. З діабетом, а також із захворюваннями нирок, як випливає з документів, пов’язані різкі перепади настрою, запальність і гнівливість Порошенка. За даними нашого джерела, є свідчення того, як президент “зривався і кричав на людей, навіть ліз у бійку, штовхав підлеглих, у тому числі жінок”.

Відомий, наприклад, випадок емоційної телефонної розмови Петра Порошенка з головою правління належить президенту “5-го каналу” Владиславом Лясовським в 2004 році. (Присутня ненормативна лексика).

Патологічна жадібність

В офісі кондитерської компанії “Рошен” встановлено лічильник інтернету з лімітом на дві години, за перевищення якого співробітники платять зі своєї кишені. “Навіть близьким людям він допомагає тільки тим, що дає в борг (наприклад, так він допоміг своєму заступнику на лікування матері і потім старанно простежив за тим, що борг був сплачений), – про жоден безкорисливий вчинок інформації немає. Благодійність – політичний інструмент” – йдеться в документах.

1Скан отриманого “Вістями” документу

Дружина як “друга мама”

Як відомо, Порошенко одружився на перших курсах університету з дочкою заступника міністра УРСР. “Дружина Марина (старша за нього на 3 роки, лікар),” друга мама “політика, має на нього серйозний вплив. У тому числі тому, що тільки вона володіє способом виведення Порошенка з його частих депресій і допомагає з вирішенням медичних проблем”, – сказано в матеріалах.

“Натхненний брехун”

В отриманій документації йдеться, що Порошенко легко йде на обман. За словами близьких до нього людей, він “натхненно бреше” і охоче бере участь в інсценуванні. Так, відомий факт здачі президентом крові для поранених при тому, що він страждає на діабет.

“Постійно підкреслює свою унікальність, особливість, навіть у зв’язку з дрібними приводами (“перший чинний парламентар, у якого народилася двійня”). Часто говорить про себе у третій особі. Болісно сприймає критику. Має відчуття власної вибраності. Часто у вузькому колі говорить про те, що його веде доля (…). Злопам’ятний, не прощає образи. Підступний і лицемірний. Хороший оратор з непоганим рівнем володіння англійською мовою (…) Схильний до інтриг. Ласий до лестощів. Любить вибудовувати ілюзорну картину світу і жити в ілюзії. Схильний до демагогії “, – сказано в документах.

Як відомо, сьогодні президент Петро Порошенко назвав критику високих тарифів проявом гібридної війни. Глава держави заявив, що спроби дестабілізувати ситуацію в країні через критику підвищення комунальних тарифів і чутки про продаж землі є проявами гібридної війни.

Серед інших проявів гібридної війни Порошенко також назвав “запровадження ринку землі, земельне рейдерство, тарифи та будь-які інші процеси”.


Теги статьи: Порошенко

Дата и время 13 октября 2016 г., 10:46     Просмотры Просмотров: 3920
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.534297