АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 7°C
Днепр: 9°C
Одесса: 9°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 4°C
Львов: 2°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

"Кремлівський переіграст знову всіх переграв. Олланд і Меркель вже зрозуміли, як це – коли ти граєш в шахи, а з тобою грають у покер" - блогер

"Кремлівський переіграст знову всіх переграв. Олланд і Меркель вже зрозуміли, як це – коли ти граєш в шахи, а з тобою грають у покер" - блогер
"Кремлівський переіграст знову всіх переграв. Олланд і Меркель вже зрозуміли, як це – коли ти граєш в шахи, а з тобою грають у покер" - блогер

"Кремлівський переіграст, схоже, знову всіх переграв." Про це пише Олександр Снідалов на сайті Європейської правди, передають Патріоти України, продовжуючи:

Зміни у ставленні світу до нього в останні тижні – справді вражаючі. Згадаємо лише основні.

Ще й року не минуло з того часу, як Олланд запросив Путіна в сирійську антитерористичну коаліцію. Тепер же французький президент виглядає трохи по-дурному, заявляючи про злочини Росії в Сирії, які варто сприймати серйозно, бо цілий генсек ООН дублює ці заяви, закликаючи починати розслідування російських злочинів.

Або візьмемо того ж Олланда разом з Меркель, які свого часу запропонували вирішити конфлікт на сході України через Мінські домовленості... Тепер Меркель не знає, як пояснити виборцям, куди пішло стільки часу і зусиль, бо Росія ці домовленості послідовно порушує. Особливо на тлі демонстративної появи "іскандерів" у рідному для німців Кенігсберзі.

Навіть такі тихі симпатики Росії, як Нідерланди – і ті підійшли до межі, за якою – звинувачення російської влади у військовому злочині.

Швеція полює за російськими субмаринами і збільшує витрати на оборону.

Норвегія будує стіну на кордоні з РФ.

Фінляндія відправляє в Кремль докази перетину російськими літаками свого державного кордону, написані, можливо, вже на натівських бланках. Як натяк.

Ну і, звісно, останні новини зі Страсбурга, від ПАРЄ, цілком вписуються в загальну картину європейських перспектив Росії.

І це тільки Європа. А є ж ще й заяви США про припинення перемовин з Кремлем по перемир’ю в Сирії та припинення співпраці з ядерних питань.

За Обаму не скажу, не мав нагоди спитати, але Олланд і Меркель, сподіваюся, вже зрозуміли, як це – коли ти граєш в шахи, а з тобою грають у покер. І не думаю, що вони у захваті від процесу.

І навіть якщо ані Меркель, ані Олланда не переоберуть на другий термін в своїх країнах, було б дуже наївно припустити, що зіпсовані стосунки можуть різко потеплішати з приходом нового уряду в такій повільній махині, як європейська дипломатія.


Теги статьи: РоссияМеркельОлланд ФрансуаПутин

Дата и время 13 октября 2016 г., 17:31     Просмотры Просмотров: 1091
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.182645