АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 7°C
Харьков: 10°C
Днепр: 12°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 7°C
Сумы: 8°C
Львов: 8°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 7°C
Ровно: 7°C

Улюблені квітникарки чиновників

Улюблені квітникарки чиновників
Улюблені квітникарки чиновників

Так, навесні цього року ми навіть рахували, що тільки станом на квітень 2016 року Секретаріат Кабінету Міністрів України купив квітів на 23 800 грн., а Державне управління справами – аж на 212 688 грн. У Вищому господарському Суді України заплатили за послуги по догляду за рослинами 20 100 грн.

Але нещодавно «Ні корупції!» з’ясував, що чиновники щиро люблять не тільки квіти, а й деякі фірми, які ці квіти державним органам продають. І ця любов триває роками і не проходить.

Отже, як розплутувався клубочок.

Як стало відомо з Е-дати, виконавчий комітет Броварської міської ради, Броварська районна рада та відділ культури Броварської державної районної адміністрації купують квіти для офіційних заходів (чи, можливо, якихось інших потреб – авт.) у ТОВ «Камелiя-PR».

З початку року і станом на сьогодні броварські власті усі разом заплатили ТОВ «Камелiя-PR» 16 629,6 гривень.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками ТОВ «Камелiя-PR» є ТОВ «Камелія-К», ТОВ «Камелія-Холдинг» і ДАНІВІА ГЛОБАЛ КОРП з реєстрацією на Віргінських островах.

Кінцеві бенефіціарні власники компанії – ДАНІВА ГЛОБАЛ КОРП, Зеленько Віталій Васильович і Костюкова Тетяна Андріївна.

До слова, як повідомляв «Ні корупції!», загалом згідно з договорами, цього року Броварська міська рада планує купити для себе квітів на 30 тисяч гривень – на 12 тисяч гривень квітів має продати ТОВ «Камелія-PR», і ще на 18 тисяч гривень – ФОП Полатовська Л.В.

Своєю чергою, згідно з даними Уoucontrol, серед засновників ТОВ «Камелія-К» зазначаються як вже відомі Віталій Зеленько і Тетяна Костюкова, так і інші співзасновники, зокрема,Олексій Олександрович Пархоменко з пропискою у Голосіївському районі столиці.

ТОВ «Камелія-К» продавала цього року квіти для Ради нацбезпеки і оборони, Національної академії прокуратури України, Національної академії внутрішніх справ, відділу культури Києво-Святошинської РДА, Центральному спортивному клубу ЗСУ, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації тощо.

14

15

Йдемо далі і з’ясовуємо. Один із співзасновників ТОВ «Камелія-К», про якого ми вже згадували, Олексій Олександрович Пархоменко є співзасновником і співвласником ТОВ «ДОН ПІОН».


ТОВ «ДОН ПІОН», розмір статутного капіталу якого становить 1 тисяча гривень, цього року продавало квіти Кабінету міністрів, Державному управлінню справами, РНБОУ, Вищому господарському суду України тощо.

6

8

Компанія «ДОН ПІОН», як з’ясував «Ні корупції!», вже не перший рік обслуговує державні органи влади. Скажімо, державне управління справами купувало квіти у ТОВ «ДОН ПІОН» за процедурою закіпувлі в одного учасника і в 2011 році, і у 2012-му.

Як повідомляли «Наші гроші», у 2013-му господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «ДОН ПІОН» на постачання квітів на 375 тис грн. Найдорожчими тоді виявились великі кошики квітів по 1 500 грн та вінки по 1 400 грн. Серед окремих квітів найдорожчими були Стрелиція по 70 грн та Хіліконія (дикий подорожник) по 60 грн.

Те замовлення на квіти виявилось найбільшим за останні роки. У 2012 році уряд замовив квітів на 334 тис грн., у 2011-му – на 134 тис грн., у 2008-му – на 240 тис грн. За 2009-2010 роки даних у «Віснику держзакупівель» немає.

Уряди, прем’єри, чиновники змінюються, а любов до квітів і до роками перевірених фірм-квітникарок лишається.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»


Теги статьи: ТОВ Камелия - КТОВ ДОН ПИОНЦветыТендерыТендериТендер

Дата и время 13 октября 2016 г., 22:24     Просмотры Просмотров: 1822
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

“Укрзализныця” заплатит 4 млн гривен за ремонт туалетов для поездов Huyndai
Фирмы из окружения Ахметова и Пашинского выиграли 400-миллионный тендер «Укртранснафты»
Старые знакомые Новицкого разыграли 44 млн гривен на тендере “Киевводоканала”

В Днепре тендер на 4 миллиона выиграл человек, который искал работу через Work.ua
“Киевзеленстрой” потратит 57 млн бюджетных гривен на реконструкцию только что отремонтированных парков
В Киевской мэрии закупили лекарства втрое дороже рыночной цены

У Кличко решили нажиться на больных украинцах
Проректор КПИ отхватил “семейные” подряды на ремонт общаг
"Укрзализныця" на тендере купила российскую фанеру за 14 миллионов

Коммунальщики Днепра заплатили 600 тысяч гривен сотруднику парковочного инвестора за демонтаж хлама на парковках
Ремонт львовских трамваев поручили подставной компании
НБУ хочет купить елочные игрушки за 117 тысяч гривен

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.160091