АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -6°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -1°C
Ровно: -2°C

НБУ готується заарештовувати рахунки українців

НБУ готується заарештовувати рахунки українців
НБУ готується заарештовувати рахунки українців

Банки отримають право не лише слідкувати за грошима українців, але й заарештовувати рахунки громадян.

Національний банк готує фінансистів до тотального контролю за грошима населення і підприємств. Робить це без особливої помпи і не дуже афішуючи.

Днями регулятор опублікував на своєму сайті на перший погляд цілком ординарну постанову, яка трохи змінює чинні правила арешту і списань коштів з банківських рахунків: «Про внесення змін у деякі нормативно-правові акти Національного банку України». Документ абсолютно логічний – вносить зміни до касових правил фінансистів у відповідності з останніми законодавчими нововведеннями, прийнятими Верховною Радою.

«Законом «Про органи і осіб, що здійснюють примусове виконання судових рішень та рішень інших органів» введена можливість діяльності приватних виконавців. Але для здійснення примусового виконання рішень, передбачених законом, зокрема стягнення коштів з боржників, необхідно внести зміни в нормативно-правові акти Національного банку, що й передбачено проектом цієї постанови», – прокоментував UBR.ua документ генеральний директор «ЕСКА Капітал» Антон Дядюра.

Ще одна структура, якій надається право заарештовувати рахунки – це Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Раніше її не було у банківських інструкціях, а тепер повинна там осісти, і зможе блокувати рахунки корупціонерів.

zik.ua


Теги статьи: Арест счетовНБУбанковские счетаБанковские карточкиБанки

Дата и время 14 октября 2016 г., 09:05     Просмотры Просмотров: 1659
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.114763