АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 14°C
Львов: 11°C
Ужгород: 13°C
Луцк: 12°C
Ровно: 12°C

Як живе суддя Приморського районного суду м. Одеси Олег Крикливий

Як живе суддя Приморського районного суду м. Одеси Олег Крикливий
Як живе суддя Приморського районного суду м. Одеси Олег Крикливий

Згідно з Конституцією України, перше призначення на посаду судді здійснює Президент України строком на п’ять років. Після закінчення п’ятирічних повноважень судді Верховна Рада має проголосувати за його або її призначення на посаду вже безстроково. Однак виявляється, що деякі судді вирішують закінчити свою кар’єру ще до закінчення п’ятирічних повноважень.

Знайомтесь, суддя Приморського районного суду міста Одеси – Крикливий Олег Миколайович. Призначений суддею терміном на п’ять років Указом Президента України В. Януковича від 23 січня 2012 року.

Прізвище «Крикливий» більш відоме завдяки батьку Олега Миколайовича, депутату Одеської міськради від «Морської партії» та Миколі Федоровичу Крикливому.

П’ятирічні повноваження судді Олега Крикливого закінчуються лише у 2017 році. Однак 16-го липня 2016 року після чотирьох років роботи суддею Олег Миколайович написав заяву про звільнення у зв’язку з небажанням надалі продовжувати займатися судовою діяльністю.

PROSUD вирішив перевірити, що саме стало причиною такого рішення пана Крикливого: пошук нового призначення по життю чи бажання уникнути перевірки своєї роботи, яка чекає на нього після закінчення 5-річного терміну?

Отже, згідно з декларацією пана Крикливого за 2014 рік, основним доходом його родини є заробітна плата судді.

Єдиним задекларованим майном пана Крикливого є ділянка площею 12 соток.

Відомостей у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно щодо цієї ділянки ми не знайшли.
У той же час пан Крикливий є власником 1/3 квартири в Одесі. Згідноз реєстром, право власності на цю квартиру суддя оформив ще у 2004 році, але належить вона йому і дотепер. Очевидно, пан Крикливий просто забув внести інформацію щодо цього майна у свою декларацію. Співвласниками ж даної квартири є сестри Олега Миколайовича.

Відповідно до декларації, все інше майно належить дружині Олега Миколайовича. Наприклад, земельна ділянка на 15 соток та садовий будинок площею 442м² на березі лиману в смт. Затока.

Ось такий вигляд має цей будинок на відео та фото.

Як бачимо, на ділянці, яка повністю належить дружині пана Крикливого, розміщено величезний будинок-дуплет. Одна його частина, площею 442м², належить Наталії Крикливій (праворуч), інша, на 452м² – одеському адвокату Владиславу Фонарьову (ліворуч). Про можливі корупційні ризики у зв’язках між адвокатами та суддями ми згадували неодноразово, та ще більше підозр виникає в такому поєднанні, коли адвокат та суддя живуть буквально через стіну спільного будинку.

Зауважимо, що прибережна смуга, яка знаходиться біля будинку, не належить та не перебуває в оренді родини Крикливого. Згідно зі 13 статтею Конституції України та 47 статтею Водного кодексу України, громадяни мають право на вільний доступ до водойм, а все будівництво має вестися в 50-ти метровій зоні від водойми. А отже, подвір’я судді Олега Крикливого та його сусіда, яке перегороджує прохід вздовж лиману, є нічим іншим як самочинним та незаконним будівництвом.

Окрім садового будинку, володіє дружина судді Крикливого ще одним будинком, двома квартирами та двома паркомісцями в Одесі.

Зауважимо, що обидві квартири та машиномісця знаходяться в елітному житловому комплексі за адресою Французький бульвар, 22. Ціна нерухомості в даному будинку стартує від 1тис.$/м².

Про те, як дружина судді, з власним доходом менше 3 тис.грн./міс., може дозволити собі таку елітну нерухомість, можемо тільки здогадуватися.

Зауважимо, що за даними порталу «Наші гроші», окрім дружини, й інші члени родини судді Крикливого володіють 12(!) квартирами, 5 машиномісцями та іншою нерухомістю на 350м².

Як бачимо, суддя Олег Крикливий має чимало нерухомості, яка б могла викликати ряд питань під час проходження ним кваліфікаційного оцінювання. Однак Олег Миколайович вирішив уникнути цього процесу та написав заяву про звільнення. За нашою інформацією, на розгляді у Вищої кваліфікаційної комісії суддів України є 3 скарги щодо діяльності судді Крикливого. Ми сподіваємося, що заява про відставку буде задоволена тільки після розгляду скарг на даного суддю та відкриття можливого дисциплінарного провадження.

Дана інформація буде нами офіційно передана до Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції.

PROSUD


Теги статьи: СуддяСудьяКрикливий Олег

Дата и время 15 октября 2016 г., 14:50     Просмотры Просмотров: 2012
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

За рішення проти селян харківський рейдер Обора розрахувався із суддею Присяжнюком новеньким авто за 800 000 грн
Як київський суддя-хабарник Едуард Бовкун від «репресій Януковича» постраждав
Суд арештував понад 100 квартир і приміщень друзів екс-судді Татькова – фігуранта розслідування «Схем»

Экс-глава Высшего хозсуда Емельянов финансировал «ЛДНР»
Суддя Фомін збив велосипедиста
САП передала в суд дело о получении судьями взятки в размере 8000 долларов

Суддя, яка ніде не проживає, або як ховають статки службовці Феміди
Дмитрий Святаш плевал на правосудие и злоупотребление процессуальными правами
"Будет Чаус №2". ВСП объявил строгий выговор скандальному судье Пелиху, который судит Ефремова

Любовь Токмилова приобрела за подаренные мамой 149 тыс. грн Range Rover, - Маселко
Доигрался: судья, пугавший гаишников пистолетом, стал безработным
У дома харьковского судьи установили виселицу

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075042