АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 13°C
Днепр: 15°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 13°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 10°C
Ровно: 11°C

Муженко: Останні два роки показали, що у ворога немає можливості подолати оборону ЗСУ

Муженко: Останні два роки показали, що у ворога немає можливості подолати оборону ЗСУ
Муженко: Останні два роки показали, що у ворога немає можливості подолати оборону ЗСУ

Начальник Генерального штабу, Головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко у програмі "Фактор безпеки" на "5 каналі" розповів, як змінилась армія України з часів початку війни у 2014 році.

"Дійсно, 2014 рік застав нас неготовими і по кількісному, і по якісному складу Збройних сил, у тому числі й відповідно розуміючи наявність справного озброєння, військової техніки і підготовленого військового складу, які могли б вести активні бойові дії. Минуло 2,5 роки і на сьогоднішній день армія стала зовсім іншою, у в плані бойового вишколу, і в плані оснащення озброєнням військової техніки", - розповів Муженко.

Втім, начальник Генштабу зазначив, що не може сказати, що ЗСУ наразі є повністю забезпеченими сучасними зразками зброї, модернізованої техніки та озброєння."Але те, що в нас є, дозволяє вже достатньо ефективно виконувати ті завдання, які перед нами стоять. І цей період цього дворічного протистояння вже після активної фази 2014 року бойових дій якраз і показує, що у ворога немає такої можливості подолати ту оборону, яку на сьогодні тримають підрозділи Збройних сил України. Це можливо якраз найбільший досвід, який ми здобули за доволі тривалий період - 2,5 роки", - наголосив Головнокомандувач ЗСУ.


Теги статьи: ЗСУМуженко ВикторМуженко

Дата и время 17 октября 2016 г., 11:52     Просмотры Просмотров: 830
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05598