АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -4°C
Харьков: -4°C
Днепр: -1°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -4°C
Львов: -4°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -4°C
Ровно: -4°C

Гонтарева вимагає відкрити кримінальні справи проти тих, хто викриває її некомпетентність

Гонтарева вимагає відкрити кримінальні справи проти тих, хто викриває її некомпетентність
Гонтарева вимагає відкрити кримінальні справи проти тих, хто викриває її некомпетентність

Неадекватка голова НБУ пані Гонтарева, яка нещодавно заявляла, що насправді вона не є алкоголічкою, дуже ображається на тих, хто її критикує.

Цікавий запис зробив на своїй сторінці у Фейсбуці голова асоціації банкірів Олександр Сугоняко:

«Кричущий випадок беззаконня та свавілля, пов’язаний із розповсюдженням фейкової інформації у Вашингтоні, не повинен залишитися безкарним. Тому НБУ, керуючись статтями Кримінального процесуального кодексу України та Закону України "Про Національний банк України" просить негайно порушити кримінальні провадження та розпочати досудове розслідування щодо вищенаведеної злісної інсинуації.»… «Йдеться про тенденційну підбірку неправдивої інформації під назвою «Загроза економічній безпеці України», яка розповсюджувалася українським бізнесменом Сергієм Тарутою перед початком зустрічі країн-членів Міжнародного валютного фонду та Світового банку у Вашингтоні (США), що проводилась з 06 по 10 жовтня 2016 року. У збірці зазначено, що над її підготовкою працювала Асоціація українських банків, яку очолює Олександр Сугоняко. Наразі Асоціація не представляє інтересів банківської спільноти, адже вже давно втратила і авторитет, і більшу частину членів. На офіційному сайті асоціації вказано, що остання робоча зустріч її членів відбулася у 2014 році.»

У відповідь на критику з боку народних депутатів та банкірів вона загрожує їм кримінальними справами. Розцінюю це як спробу змусити замовкнути тих, хто піклується долею України і правдиво показує згубні результати її діяльності на чолі Нацбанку.

Отримавши посаду керівника регулятора, п.Гонтарева замість створення сприятливих умов для розвитку банківського ринку та відновлення національної економіки обвалила довіру до національної валюти та банківської системи у українських громадян, підприємців та закордонних інвесторів. Нацбанк під її керівництвом за два роки зруйнував структуру НБУ, як національну інституцію, ліквідував більше 80 українських банків країни і подовжує надалі руйнувати банківську систему. Продовжуючи справу «попєрєдніков», вона посадила на голодний грошовий пайок економіку, стимулюючи рост безробіття, пограбувала суспільство через обвал курсу, і втрату людьми коштів у знищених нею банках.

Очевидно так далі не може бути. Це розуміють чесні бізнесмени і банкіри. Суспільство це ще краще розуміє. АУБ і Українську бізнес ініціативу об’єднує спільна мета: мати в Україні Голову НБУ, що користується довірою суспільства, бізнесу і українських банків. Який працює на відновлення зв’язків української економіки і української банківської системи. Тому ініціатива народного депутата Сергія Тарути щодо створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради стосовно діяльності пані Гонтаревої заслуговує підтримки всього суспільства. Певен, що Парламент невдовзі розпочне офіційне розслідування лиходіянь очільниці НБУ.».

Єдине, що пан Сугоняко забув додати, що пані Гонтарева тісно пов`язана з російським бізнесом і створює найкращі умови для функціонування в Україні російських банків.

Микола Крамольник

newspravda.com


Теги статьи: Сугоняко АлександрГонтареваВалерия Гонтарева

Дата и время 17 октября 2016 г., 14:58     Просмотры Просмотров: 1594
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Как Ложкин на ПриватБанке заработал
В Блоке Петра Порошенко уже требуют крови Валерии Гонтаревой
«Он уедет в Испанию»: окружение Порошенко готовит себе «запасной аэродром» подальше от своего патрона

Жеваго заблокировал попытки НБУ отсудить Белоцерковскую ТЭЦ
"Я сказала Жеваго, что если он не выполнит персональную гарантию, то останется в одних трусах" – Гонтарева
Валерия Гонтарева обживается в Великобритании

Медицинский убийца Гонтарев
’’Дом за 23 млн’’: Гонтарева рассказала о переезде в Лондон
Гонтарева призналась, что переехала в Лондон и снимает с сыном маленькую двухкомнатную квартиру

Гонтарева рассказала о своем новом месте работы в Лондоне
Гонтарева: Я ждала от президента поддержки и никак не могла ее дождаться
Гонтарева уговаривала Яресько стать премьер-министром вместо Гройсмана

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075142