АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -1°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

У Житомирі шурин Яна Табачника «приватизував» собі берег Тетерева, де «вигулює» качок та лебедів

У Житомирі шурин Яна Табачника «приватизував» собі берег Тетерева, де «вигулює» качок та лебедів
У Житомирі шурин Яна Табачника «приватизував» собі берег Тетерева, де «вигулює» качок та лебедів

У Житомирі на одному з берегів річки Тетерів екс-начальник ДАІ Житомирської області, шурин регіонала Яна Табачника Володимир Недєльський «приватизував» собі водну ділянку, яку обгородив парканом, законність якого дуже сумнівна.

Про це повідомляє «Житомир.today».

«Ми знаємо, як в Україні робляться всі дозвільні документи. У мене як у депутата вже був досвід, коли ми бачили, що на папері в підприємства все добре, а потім, як з’ясувалося, усе навпаки. Тому на цій ділянці ми бачимо чітке порушення водного кодексу, встановлення незрозумілої конструкції у водоохоронній зоні. Хотілося б зауважити, що гребля, яка знаходиться неподалік, містить тріщину під водою. Коли я спілкувалася з архітекторами, то вони наголошували, що греблю досі не відремонтували, тому якщо тут станеться надзвичайна ситуація, то абсолютно все піде під воду: і цей причал, самовільно встановлений, і будинки поблизу, адже на цій території раніше була школа, але потім її прибрали звідси, бо розуміли ризики», – розповіла депутатка обласної ради Олена Галагуза.

Щоб вирішити ситуацію та дізнатися про законність такої «приватизації», журналісти та депутатка обласної ради приїхали до будинку Недєльського, аби поспілкуватися з ним, але застали лише охоронця, який повідомив, що господар нібито поїхав. Сусіди Недєльського не вбачають у його діях незаконності, адже вважають, що таким чином він наводить лад.

«Нас усе влаштовує. Чому ви приходите сюди, коли тут порядок наводиться? А коли був безлад, то ніхто сюди не йшов. Ми тут прибираємо, приводимо все до ладу. Я не вважаю, що захоплювати щось – це нормально, але там не захоплено нічого, на воді стоять тимчасові споруди», – сказав сусід.

Попри відсутність власника в будинку Недєльського гучно лунає шансон, який шириться берегом, а на приватизованій водній ділянці плавають качки та навіть лебеді. Депутатка обласної ради запевняє, що вирішення проблеми лише одне – демонтаж паркану.

«Ми знаємо, що у 2013 році прокуратура визнала неправомірним надання дозволу приватному власнику, їм надали три роки на роздуми. Вони мали б ужити заходів самотужки. Я вже звернулася до міської ради, щоб діяти спільно, зараз ми виїхали вивчити ситуацію і побачили, що порушення є: у воді встановлений незрозумілий паркан, у межах якого плавають гуси та навіть лебеді. Ми знаємо, що пан Нєдельський є мисливцем, тому можемо припустити, звідки він взявся. І якщо він має совість, то повинен демонтувати паркан, а тварин, можливо, передати на баланс міста, це було б дійсно благородно», – пояснила Галагуза.

Ні корупції!


Теги статьи: Табачник ЯнНедельский ВладимирЖитомир

Дата и время 19 октября 2016 г., 13:20     Просмотры Просмотров: 1832
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.052134