АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 2°C
Днепр: 2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

Російських терористів на Донбасі "злили" українським спецслужбам

Російських терористів на Донбасі "злили" українським спецслужбам
Російських терористів на Донбасі "злили" українським спецслужбам

Дані приблизно тисячі добровольців з Росії, які виїхали воювати на Донбас за «русский мир», їх адреси, дані про членів сімей, дружин і дітей опинилися в СБУ, частина їх вже викладена у відкритому доступі. Ще частина поки ніде не засвітилася. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ресурси.

Бойовики підозрюють, що секретні відомості «злили» українським спецслужбам свої ж. «Я хочу, щоб «криса» в наших лавах була виявлена і подальша її протиправна діяльність припинена», - цитує видання «МК» колишнього оперативного співробітника Управління «К» ФСБ Росії Ігоря Машкова, який запевнив, що вже не є діючим офіцером і пішов воювати добровольцем.

«Я здогадуюся, через кого пішли ці матеріали і чому саме зараз, а не, наприклад, рік тому. Як таке взагалі стало можливо - це ж дуже конфіденційна інформація, яку може надати на себе тільки сама людина. Деякі ті бійці вже звільнилися, деякі ще служать. У будь-якому випадку спливли цілком таємні відомості з їх особистих справ», - повідомив Машков, додавши, що, за його даними, інформація була продана.

Співрозмовник журналістів також уточнив, що насправді витік стався ще навесні, але заговорили про це відкрито тільки зараз. «Понад півроку тому вперше надійшла інформація з "ЛНР", що планується така крадіжка. Мені назвали ланцюжок, через кого підуть документи, навіть ім’я передбачуваного зловмисника. Стало відомо, що не сервер зламають, а будуть просто відксерені паперові анкети членів «Союзу добровольців Донбасу», при чому ті, які вони заповнювали особисто, в офісі. Добути таку інформацію дорогого коштує», - повідомив Машков.

Далі, імовірно, наказ «розібратися» був відданий, але подальшу його долю не простежили. Машков також повідомив, що здогадується, хто зрадник: «Його знають в "ЛНР", він представляється добровольцем, але насправді ніколи не брав участі в справжніх бойових операціях ...».


Теги статьи: СепаратистыДонбасДонбассСпецслужбыСпецслужби

Дата и время 20 октября 2016 г., 10:30     Просмотры Просмотров: 1909
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.162956