АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -2°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Спецконфіскація не голосується, бо можновладці перекидають ці кошти з одного офшору на інший, - Яценюк

Спецконфіскація не голосується, бо можновладці перекидають ці кошти з одного офшору на інший, - Яценюк
Спецконфіскація не голосується, бо можновладці перекидають ці кошти з одного офшору на інший, - Яценюк

Арсеній Яценюк звертається до Президента, щоб Глава держави зустрівся зі своєю фракцією і парламент ухвалив справедливе рішення щодо конфіскації вкрадених режимом Януковича коштів.

"Необхідно, щоб Президент в найкоротші терміни не просто дав вказівку своїй фракції, а й зустрівся з фракцією, і український парламент нарешті прийняв законне і справедливе рішення, що дає можливість конфіскувати 1,5 мільярда доларів режиму Януковича", - наголосив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк журналістам у Верховній Раді у середу, 20 жовтня, після того, як парламент вкотре не включив до порядку денного законопроект про повернення вкрадених активів, повідомляють "Українські реалії" з посиланням на ipress.ua.

Арсеній Яценюк нагадав, що Президент України підтримав двічі публічно позицію щодо необхідності ухвалення даного законопроекту: "Мене турбує поведінка фракції "Блок Петра Порошенка", коли Президент звертається до своєї фракції, а фракція дає тільки половину голосів за ухвалення закону про встановлення справедливості і конфіскації активів колишнього режиму. Це непристойно".

"У мене є припущення, чому даний законопроект не голосується. Чим довше не голосується цей закон, тим більші шанси, що за сценою проходять переговори, і колишні представники режиму переоформлюють ці кошти з одних офшорних компаній на інші. З тією метою, щоб потім, через рішення чи українських, чи міжнародних судів вивести ці кошти за кордон, і український народ не повернув гроші, які були викрадені з Державного бюджету", - наголосив він.

Закон про спецконфіскацію, підкреслив він, дає можливість конфіскувати арештовані Урядом Арсенія Яценюка кошти, що були вкрадені з Державного бюджету України режимом Януковича та виведені на 42 офшорні компанії, "які не мають власників, окрім людей, наближених до Віктора Януковича": "Ці кошти зараз знаходяться в Державному Ощадному банку у вигляді грошових коштів та державних цінних паперів. Відповідно до рішення суду і рішення попереднього Уряду вони арештовані. І вони повинні бути звернені до доходів Державного бюджету".

Арсеній Яценюк наголосив, що фракція "Народний фронт" пропонує 50% з цієї суми направити на національну безпеку і оборону: "Це Міністерство оборони, Національна гвардія - безпосередньо для українських вояків".

50% цих коштів фракція пропонує направити на соціальну допомогу для 9 мільйонів громадян України: "6 мільйонів пенсіонерів, які отримають разову фінансову виплату у розмірі 1130 гривень. І 3 мільйони бюджетників - це вчителі, лікарі, які отримають так само разову виплату у розмірі 1400 гривень".

"Тому питання номер один – це невідкладне голосування за закон, який дає можливість конфіскувати 1,5 мільярда доларів і відправити їх безпосередньо до доходів Державного бюджету. Цей закон дасть можливість і надалі конфісковувати кошти, які були так само вкрадені через корупційні діяння попереднім режимом", - підкреслив лідер "Народного фронту". 

"Це питання політичного авторитету і коаліції, і в цілому української влади. І це питання виживання країни на 2017 рік", - наголосив Арсеній Яценюк.

Як повідомляв iPress.ua, Верховна Рада не проголосувала за включення до порядку денного розгляду законопроекта про спецконфіскацію грошей Януковича здобутих незаконним шляхом.

Зазначимо, у проект державного бюджету на 2017 рік закладені кошти зі спецконфіскації 1,5 млрд колишніх високопоставлених чиновників.


Теги статьи: Яценюк

Дата и время 20 октября 2016 г., 15:43     Просмотры Просмотров: 844
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.204229