АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 0°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Найбільший прикарпатський нафтохімічний завод вимагає від Порошенка відновити торгівлю з Росією

Найбільший прикарпатський нафтохімічний завод вимагає від Порошенка відновити торгівлю з Росією
Найбільший прикарпатський нафтохімічний завод вимагає від Порошенка відновити торгівлю з Росією

Більше 2000 співробітників найбільшого нафтохімічного заводу Західної України "Карпатнафтохім" підписали петицію на адресу Президента України Петра Порошенка з вимогою відновити торгово-економічні відносини з Росією.

Про це інформує закарпатський портал "Новини Ужгорода".

"Ми, співробітники підприємства "Карпатнафтохім", вимагаємо відновлення економічних зв’язків з Росією та іншими країнами СНД. Країни СНД і особливо Росія є одними з ключових партнерів України, розрив торгівлі та економічних відносин з якими привели до падіння виробництва нашого підприємства. В даний час ми не можемо отримувати повноцінну і стабільну заробітну плату. Ми вважаємо, що відновлення економічних зв’язків з Росією та іншими країнами СНД здатне відновити діяльність нашого заводу в повній мірі", - наголошується в петиції.

У документі також наголошується, що відродження торгівлі з Росією допоможе мінімізувати втрати економіки України за останні роки.

"На нашу думку, це дозволить мінімізувати економічні втрати за останні роки, а також забезпечити додаткові податкові надходження до місцевого бюджету", - заявили працівники нафтохімічного підприємства.

Генеральний директор заводу "Карпатнафтохім" Володимир Шуліндін, коментуючи заяву трудового колективу нашому виданню, наголосив: "Якщо б ми відновили торгівлю з Росією, завод зміг би повноцінно запустити виробництво, а наші відрахування до державного бюджету становили б 1,4 млрд. Гривень на рік".

Шуліндін, також зазначив, що "Карпатнафтохім" є одним з найбільших в Україні підприємств з виробництва хімічної та нафтохімічної продукції.

"Аналогів нашому підприємству немає, а ми все одно простоюємо", - нарікає генеральний директор підприємства.

Нагадаємо, 11 жовтня у Верховній Раді була створена парламентська група з відродження економічних відносин з Російською Федерацією. Раніше кілька найбільших підприємств Запоріжжя, Дніпропетровщини та Харківщини звернулися до Президента Порошенко з вимогою відновити економічні зв’язки з РФ.

 


Теги статьи: Карпатнефтехим

Дата и время 21 октября 2016 г., 00:07     Просмотры Просмотров: 2779
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.169164