АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -5°C
Днепр: -2°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -7°C
Сумы: -7°C
Львов: -3°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Масована «атака на інтернет»

Масована «атака на інтернет»
Масована «атака на інтернет»
21 жовтня всесвітня мережа у Сполучених Штатах зазнала кількох масивних DDOS-атак. В результаті сталися перебої в роботі популярних у світі сайтів - Twitter, Soundcloud, Amazon, Netflix, Spotify, тощо

Про перебої в роботі інтернету мешканці Східного узбережжя США дізналися зранку у п’ятницю. Американські медіа пишуть, що користувачі мережі помітили, що не працюють, або працюють з перебоями кілька ключових сайтів, і серед них соціальні мережі, сайти інтернет-продаж та інтернет-телебачення.

Перша хвиля атак зафіксована зранку, друга — приблизно опівдні, третя в четвертій по обіді за Східно-американським часом.

Як зазначає спеціалізований сайт Wired, перебої сталися внаслідок DDOS-атаки (DDOS розшифровується як Distributed Denial of Service Attack і перекладається, відповідно, як «розподілена атака відмови у послугах»). 

Ціллю цих нападів став інтернет-трафік, що проходить через компанію Dyn, яка фактично діє як адресна книжка для інтернету. Вона надає послуги системи доменних імен (Domain Name System або DNS), відповідаючи за прив’язку доменних імен, таких як https://www.hromadskeradio.org до IP-адрес. Це потрібно для того, щоби наші браузери знаходили потрібні нам сайти.

Крім впливу на інтернет у СШАDDOS-атаки погіршили стабільність інтернету у інших регіонах світу. Зокрема, на перебої нарікали українські користувачі Twitter.

Неостаточний список веб-сайтів, що постраждали через напади: Dyn, Twitter, Etsy, Github, Soundcloud, Spotify, Heroku, Pagerduty, Shopify, Okta, Zendesk, Business Insider, Wired, тощо.

Як пише Business Insider з посиланням на Еріка Ґеллера, журналіста Politico, Департамент внутрішньої безпекиDHS стежить за розвитком ситуації з DDOS-атаками.

Wired пише, що DDOS-атаки неймовірно збільшують кількість запитів до DNS-служб, чим паралізують їхню роботу. На думку Wired, наразі неможливо визначити, звідки здійснено напад. Однак швидше за все у ньому задіяли «Ботнет», тобто широку мережу комп’ютерів по цілому світі, пов’язаних не лише інтернетом, але і тим, що вони інфіковані однією зловмисною програмою.

Команда «Громадського радіо» у п’ятницю зафіксувала певне падіння відвідуваності сайту hromadskeradio.org.Наразі неясно, чи це має пряме відношення до атак на певні сегменти інтернету в США.

hromadskeradio.org


Теги статьи: СШАХакеры

Дата и время 22 октября 2016 г., 09:17     Просмотры Просмотров: 962
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.167859