АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -6°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -7°C
Львов: -7°C
Ужгород: -2°C
Луцк: -5°C
Ровно: -6°C

Український паспорт терориста

Український паспорт терориста
Український паспорт терориста

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" Всесвітня федерація профспілок (ВФП) розглядає заявку так званого "республіканського комітету" профспілки працівників агропромислового комплексу самопроголошеної "ЛНР" щодо її включення, як окремої структури, у ВФП.

ВФП - це міжнародне об’єднання профспілок, від якого свого часу відкололися Британський конгрес тред-юніонів, Конгрес виробничих профспілок США та інші профцентри, які створили Міжнародну конфедерацію вільних профспілок. ВФП перебувала під впливом Радянського Союзу, і зараз до неї входять профспілки майже всіх країн колишнього соцтабору та країн пост-СРСР. Орієнтована ВФП на комуністичну ідеологію. Нинішнє керівництво ВФП очолює Георгіс Маврікос з грецького профоб’єднання ПАМЕ і Компартії Греції; в 2006 році штаб-квартира організації була перенесена з Праги до Афін.

Цьогоріч 5- 8 жовтня у м. Дурбан (ПАР) проходив XVII конгрес ПФД. Відкривав конгрес президент ПАР Джейкоб Зума. За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", в роботі конгресу брав участь представник самопроголошеної "ЛНР", член так званої "президії Федерації профспілок ЛНР" Андрій Кочетов.За результатами роботи до складу Всесвітньої федерації профспілок працівників освіти включили так звану "республіканську профспілку працівників освіти "ЛНР".

20 травня ц.р., я як співголова ГІ "Права Справа" звернувся до Голови СБУ Грицака В. та міністра закордонних справ України П. Клімкіна із заявою щодо скасування дії закордонних паспортів членів делегації так званої "Федерації профспілок ЛНР"- громадян України О. Акімова та А. Кочетова.

У заяві йшлося про наступне:

"З 1 по 3 червня 2016 року у Відні пройде чергове засідання секретаріату європейського регіонального офісу Всесвітньої Федерації профспілок (ВФП).

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", на 3 червня у Відні заплановано проведення акції "на підтримку трудящих ЛНР". Акція буде носити антиукраїнський характер.

З метою недопущення проведення антиукраїнської акції у Відні вимагаю скасувати дію закордонних паспортів членів офіційної делегації так званої "Федерації профспілок" самопроголошеної "ЛНР" громадян України О. Акімова та А. Кочетова."

Звертаю увагу на відсутність реакції з боку Міністерства закордонних справ України та СБУ на міжнародні контакти представників самопроголошеної "ЛНР".

Примітно, що представники так званих "офіційних делегацій" терористичних організацій "ЛНР-ДНР" виїжджають за межі України за українськими паспортами, а не паспортами самопроголошених республік.

Обозреватель


Теги статьи: ЛНРСепаратистыСнегирев Дмитрий

Дата и время 24 октября 2016 г., 17:30     Просмотры Просмотров: 1453
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

СБУ подтвердила, что по указанию Порошенко проверяет госслужащих, у которых могут быть родственники в России, Крыму и "ЛНР/ДНР"
Экс-СБУшник планировал громкий теракт в Украине: подробности
В сети показали фото уничтоженных на Донбассе боевиков по кличке “Молла” и “Шизик-Басс”

На Донбассе ликвидировали очередного боевика
Использовали гранатомет. Боевики на Донбассе обстреляли населенный пункт
Украина готова помиловать 66 человек в обмен на 19 пленников на Донбассе

Фашик Донецкий: Харцызский канатный сдох. Кто следущий?
Лавров объяснил, почему для России опасно признавать "ЛНР" и "ДНР"
Мародерство, безнадёга и упадок: местный житель рассказал о жизни в оккупированном Первомайске

Под Луганском заметили ударное оружие России
День в районе ООС: 5 обстрелов, ранен гражданский
В Донецк вернулся снайпер из Сербии, будет работать журналистом

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 декабря 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.184616