АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 6°C
Харьков: 9°C
Днепр: 10°C
Одесса: 11°C
Чернигов: 5°C
Сумы: 7°C
Львов: 5°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Турчинов: сотрудничество Оборонпрома Украины и Турции имеет серьезную перспективу

Турчинов: сотрудничество Оборонпрома Украины и Турции имеет серьезную перспективу
Турчинов: сотрудничество Оборонпрома Украины и Турции имеет серьезную перспективу

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч з Головою комітету з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаілом Деміром.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання співробітництва провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України та Туреччини і реалізації низки спільних проектів у сфері військово-технічної співпраці.

За словами О.Турчинова, після останньої зустрічі з І.Деміром було реалізовано домовленості щодо створення спільної групи з питань координації військово-технічного співробітництва, «і група почала ефективно працювати». «Ми працюємо в напрямку реалізації конкретних проектів та широкого спектру задач, зокрема, у частині виробництва бронетехніки, ракетобудування, літакобудування та інших», - зазначив Секретар РНБО України, додавши, що українська сторона вважає перспективним напрямком співпраці створення спільних підприємств з Туреччиною, «які б займались виробництвом боєприпасів, безпілотних літальних апаратів, ракетобудівництвом, танкобудівництвом, засобами зв’язку тощо». У цьому контексті сторони обговорили питання залучення турецьких інвестицій в оборонно-промисловий комплекс України.

 

Своєю чергою, І.Демір наголосив, що зустрічі з Секретарем РНБО України «завжди завершуються реалізацією обговорюваних тем». «Координаційна група, яка була створена після нашої зустрічі, зараз плідно працює і виходить на реалізацію конкретних проектів», - зазначив він.

За словами керівника турецького оборонпрому, Туреччина зацікавлена у розвитку співробітництва з нашою країною в сфері оборонної промисловості: «Ми цінуємо співпрацю з Україною та зацікавлені в суттєвому розширенні взаємовигідного співробітництва».

«Ми бачимо, що наші країни можуть забезпечити реалізацію багатьох масштабних проектів, що дасть велику синергію та зміцнить їх оборонний потенціал», - підкреслив І.Демір.

Главное


Теги статьи: ТурцияТурчинов

Дата и время 24 октября 2016 г., 17:57     Просмотры Просмотров: 805
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.062591