АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 11°C
Харьков: 12°C
Днепр: 15°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 12°C
Львов: 10°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

Кабмін відкрив доступ до автономерів

Кабмін відкрив доступ до автономерів
Кабмін відкрив доступ до автономерів

Інформацію про зареєстровані транспортні засоби та їхніх власників з Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ тепер зможуть отримувати посадові особи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокати та нотаріуси, — йдеться в постанові Кабміну.

«Отримання відомостей про номерний знак спростить роботу нотаріусів та поліпшить якість перевірки документів під час укладання угод, предметом яких є транспортні засоби. Інформація про номерні знаки транспортних засобів дозволить адвокатам прискорити процедуру підготовки процесуальних документів по забезпеченню позову шляхом накладення арешту на майно», — вказано в повідомленні.

Згідно із задумом Кабміну, нововведення дозволить забезпечити державні органи повним обсягом даних про транспортний засіб, необхідних при складанні процесуальних документів про накладення на нього арешту, оголошення в розшук, визнання речовим доказом або знаряддям злочину.

«Компетентні органи тепер зможуть отримувати відомості про номерний знак транспортного засобу, що раніше було неможливо при здійсненні запитів», — йдеться в документі.

news.finance.ua


Теги статьи: КабмінКабминавтономера

Дата и время 25 октября 2016 г., 11:31     Просмотры Просмотров: 1794
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.149242