АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Оснач: Радійники змовилися, щоб не виконувати закон про квоти

Оснач: Радійники змовилися, щоб не виконувати закон про квоти
Оснач: Радійники змовилися, щоб не виконувати закон про квоти

8 листопада має вспутипи  в дію закон, який встановлює 25% квоту для української пісні на радіо.

Представники радіостанцій підписали Меморандум про виконання закону. Однак активіст громадянського руху "Відсіч" Сергій Осная стверджує,  що при цьому були застосовані різноманітні маніпуляції, аби знівелювати закон про квоти. Про це він повідомив на власній Facebook-сторінці":

Як радіоокупанти та Нацрада змовилися, щоб не виконувати закон про #квоти для української пісні. Замість закону вони хочуть виконувати брехливий меморандум:

1. Крутити напівукраїнські (двомовні, суржикомовні) пісні як українські. Хоча за законом квота передбачена саме для українських пісень.

2. Не враховувати пісень коротше 90 с (півтори хвилини). Це дасть змогу необмежено крутити, приміром, русскіє частушкі або комічєскіє куплєти (днями якраз чув таке в маршрутці). Але в законі йдеться про пісні, а не про пісні не коротше 90 с.

3. Рахувати не тривалість, а кількість пісень. Це дозволить крутити коротші українські та довші російські як однакові за обсягом. Наприклад, українська пісенька на 2 хвилини та арія з опери "Євгєній Онєгін" вважатимуться рівноцінними. Хоча в законі написано про ОБСЯГ пісень - тобто про тривалість.

4. Рахувати квоту пісень мовами ЕС за добу, а не за добу та проміжки часу з 7 до 14 та з 15 до 22, як написано в законі. Це дозволить виконувати европейську квоту вночі, а вдень більше крутити російського, користуючись тим, що виконання европейської квоти дозволяє дещо зменшити українську квоту.

5. Вважати мову ведення передачі українською, навіть якщо відник в україномовній репліці цитує щось иншою мовою. Але в законі сказано про обсяг мовлення українською, а не обсяг мовлення українською з цитатами иншою мовою. Показово, що тут уже вони згодні рахувати обсяг мовлення саме як тривалість.

Нацрада та радіоокупанти дозволяли собі багато різних нахабств, але такого ще не було. Нехай не думають, що їм це минеться.

Сергій ОСНАЧ


Теги статьи: ЗаконопроектЗаконПесняквоты

Дата и время 25 октября 2016 г., 12:10     Просмотры Просмотров: 956
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.713979