АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 1°C
Ровно: 1°C

У Чернівцях 40 осіб купили собі пенсію

У Чернівцях 40 осіб купили собі пенсію
У Чернівцях 40 осіб купили собі пенсію

Якщо до страхового стажу, який дозволить у подальшому отримувати пенсію за віком, не вистачає кількох місяців, можна внести необхідну суму єдиного соціального внеску. Тобто, грубо кажучи, є можливість "купити" собі пенсію. 

Так, з початку року 40 чернівчан стали платниками ЄСВ добровільно, - повідомив відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ.

- Упродовж 2016 року можливістю заключити договори добровільного страхування у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування скористались у Чернівцях 40 осіб на 304,4 тисячі гривень. При цьому, 31 договір був укладений особами, які виявили бажання сплатити єдиний внесок за попередні періоди, - зазначила начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Чернівецької ОДПІ Валентина Трищук. 

- Особа, якій не вистачає до страхового стажу декількох місяців, може заключити договір про добровільну участь, яким передбачена одноразова сплата єдиного внеску за попередні періоди, в яких вона не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на будь-який період, але не менше одного місяця. 

Згідно з частиною першої статті 10 Закону України від 08.07.2010 року № 2464-VI „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” на добровільну сплату єдиного внеску мають право: 
- особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, визначеними пунктом 1 частини першої статті 4, та не належать до платників єдиного внеску, визначених пунктами 4 та 5 частини першої статті 4 Закону № 2464, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надано Верховною Радою України; 
- члени фермерського господарства, особистого селянського господарства.

molbuk.ua


Теги статьи: ЧерновцыПенсионерыПенсияПенсии

Дата и время 25 октября 2016 г., 16:56     Просмотры Просмотров: 1103
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.310991