АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -5°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили

Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили
Ганапольський відповів на звинувачення Портнікова щодо мови і заявив, що його слова перекрутили

Журналіст Матвій Ганапольський підкреслив, що його заяву про намір залишити український телеефір в разі прийняття закону про україномовні квоти неправильно зрозуміли.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

"Верховна Рада може приймати який завгодно закон і абиякі завгодно квоти. Це право Верховної Ради. У мене жодних сумнівів з цього нема. Будь ласка, представники народу можуть приймати абиякі закони, нема проблем. Щодо моєї роботи, то вона керується не законами Верховної Ради, а моїм контрактом з телевізійним каналом", - написав журналіст.

Він додав, що його некоректно цитували. "Я не мав на увазі, що не мають права вводити квоти. Будь ласка, це не проблема, це питання Верховної Ради, як законодавчого органу. Але є інше питання. Як співвідносяться і будуть впливати ці нові рамки і нові стандарти на конкретно мою програму. Тобто не взагалі, а на конкретно мою програму. Бо я у своїй роботі керуюсь не вказівками Верховної Ради, а конкретним контрактом з моєю компанією", - відзначив Ганапольський.

"Отже, якщо я і надалі незалежно від квот зможу вільно одну програму вести російської, а іншу українською… А так я і роблю: моя ранкова програма йде українською мовою, а вечірня російською. Але якщо з’явиться якась людина, яка мені буде говорити, що російська мова виключається із користування, бо є якийсь відсоток "більше" або "менше", я буду вважати це злісним втручанням у мою роботу, як ведучого і припиню контракт. Поки що до мене ніхто не підходив. От мій точний і адекватний коментар", - акцентував він.

Журналіст підкреслив, що жодних сумнівів щодо рішень, які приймає Верховна Рада, в нього нема: "Верховна Рада, як вищий законодавчий орган може ввести абияку мову і абиякий процент. В мене тут нема жодних питань. Справа в тім, чи при отих відсотках я зможу виконувати свої обов’язки".

"А що стосується пана Портнікова, чудового журналіста, який перевернув мої слова, бо, звичайно, я не казав, що якщо введуть якийсь відсоток, то я покину свою роботу, відповідаю російською мовою - "не дождетесь". Тільки тоді, як побачу, що працювати неможливо і дійсно конкретно втручаються в мою роботу, в мою конкретну програму за ідеологічним або мовним принципом, за якимось ідеологічним відсотком, то звичайно, тоді контракт буде розірвано. Поки що до мене ніхто не підходив. Пан Портніков правильно зауважив, що я вільно спілкуюсь і українською, і російською мовами. Але він сказав, що я не хочу спілкуватись українською мовою через відсутність патріотизму. Хотілося б, щоб пан Портніков побачив мої ефіри, як я розмовляю українською мовою і зробив висновок, якою мовою я спілкуюсь", - закликав Ганапольський.

"Для мене це питання абсолютно однозначне. Я вважаю, що така ситуація може бути ситуацією тиску проти мене. Для мене мова у моїй програмі – це не питання ідеологічне, а художнє. Це як виразний інструмент, яким я користуюсь. Тому в моїй програмі є принципи: я переходжу із російської на українську, з української на російську і більше мене нічого не цікавить. Це моя програма. Ми йдемо різними шляхами: Верховна Рада приймає закони, а я ці закони перекладаю на себе. Можу працювати – можу, ні – ні. Оце мій коментар", - підсумував журналіст.


Теги статьи: ПортниковПортников ВиталийГанапольский

Дата и время 02 ноября 2016 г., 22:23     Просмотры Просмотров: 1017
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Касьянов: Президент такой страны, как Украина, не может отдыхать на Мальдивах
«Он нежно оберегает задницы проходимцев»: соцсети взорвал пост Портникова о поддержке коррупции
Портников и портниковы являются частью коррупционной системы Украины — Саша Боровик

Олигарх, вор, проходимец Порошенко может отдыхать на Мальдивах, а Президент Украины – нет
Коррупция это хорошо. Барыги спасут Украину от диктатуры, - Портников
"Этот Портников сломался". Известный публицист внезапно похвалил украинскую коррупцию

Анекдот от Портникова: тотальная коррупция в Украине спасает страну от авторитаризма
Режим президента РФ Владимира Путина «мертв» — Ганапольский
В России говорят, что Ганапольский предал Россию. Кого я предал, Путина? Могу предать его еще 20 раз

Польшей руководит Качиньский, а Дуда ограничен в возможностях, – Портников
"Зачем вам эта мова?" Известный шоумен назвал "троянских коней" Кремля в Украине
Конфликт с Венгрией: в Украине указали на беспочвенность претензий Будапешта

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.051736