Сінгапурський метод: «Азов» пропонує ввести в Україні смертну кару за корупцію

Сінгапурський метод: «Азов» пропонує ввести в Україні смертну кару за корупцію
Сінгапурський метод: «Азов» пропонує ввести в Україні смертну кару за корупцію

Партія "Національний корпус", створена представниками громадянського корпусу "Азов" і ветеранами полку "Азов", вимагає "жорстко карати" за зловживання владою та службовим становищем.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Таке нововведення стало програмним для новоствореної політичній партії «Національний корпус», засновниками якої є члени громадянського корпусу і батальйону «Азов». Очолив "Національний корпус" народний депутат України Андрій Білецький. Про це йдеться в релізі, розміщеному на сайті "Азову".

«Програма партії виходить з принципів україноцентризму. Документ передбачає наведення порядку в структурі влади, ... жорстке покарання за зловживання владою і корупцію - аж до смертної кари», - наголошується в прес-релізі.

Ще одна програмна заява новоствореного «Національного корпусу» стосується розриву дипломатичних відносин з Російською Федерацією, і зосередження уваги на тісній співпраці з країнами Балтійсько-Чорноморського регіону.

 

 

Крім того, в партії мають намір розвивати українську атомну енергетику і залучати в країну технології «Четвертої індустріальної революції».

 

 

Нагадаємо, мораторій на смертну кару в Україні був введений в 1995 році в рамках зобов’язань перед Радою Європи. У 2001 році вступила в силу нова редакція Кримінального кодексу, в якій смертна кара була замінена довічним ув’язненням. У травні 2002 року Україна приєдналася до протоколу №13 Європейської конвенції про права людини, що передбачає повне скасування смертної кари за будь-яких обставин. У липні 2003 року документ набрав чинності.

Дата и время 06 ноября 2016 г., 20:34     Просмотры Просмотров: 1837