АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -11°C
Харьков: -16°C
Днепр: -8°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -14°C
Сумы: -18°C
Львов: -10°C
Ужгород: -7°C
Луцк: -8°C
Ровно: -8°C

Кремль все тугіше «закручує гайки» росіянам: скоро заборонять імпорт автомобілів та одягу

Кремль все тугіше «закручує гайки» росіянам: скоро заборонять імпорт автомобілів та одягу
Кремль все тугіше «закручує гайки» росіянам: скоро заборонять імпорт автомобілів та одягу

Росія погрожує вжити «адекватних» заходів у відповідь на введення нового пакету санкцій, погоджений Євросоюзом. До продуктової заборони може додатися заборона на імпорт одягу та уживаних автомобілів з Європи. Про це на брифінгу в Москві заявив офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич, новину передає Преса України.

У четвер, 11 вересня, європейські лідери прийняли рішення до кінця нинішнього тижня ввести новий пакет санкцій проти Росії. До цього часу новий пакет обмежень повинен бути опублікований у пресі. Російське керівництво заявляє, що запровадить санкції, які будуть загрожувати інтересам країн ЄС.

«Ми подивимося, чи справді таке рішення (про введення додаткових санкцій) прийнято. Але, як ми вже говорили і коментували, це абсолютно недружня лінія, яка суперечить, в тому числі, і інтересам ЄС», - заявив Лукашевич.

Росіяни визнають, що введені санкції завдають шкоди російській економіці, однак замість того, щоб зупинитися і вивести свої війська з українських террориторий, Кремль продовжує гру у «сліпого» і погрожує, що не буде більше купувати в Європі бувших у використанні автомобілів і деякіх видів одягу. Таким чином, Кремль все тугіше «закручує гайки» власному споживачеві, який вже не може придбати якісні продукти, тепер же росіяни можуть бути позбавлені можливості нормально одягатися.

«У нас є цілий ряд несільськогосподарських продуктів, де наші, насамперед європейські, партнери найбільше залежать від Росії, ніж Росія від них. Це стосується, наприклад, завезення автомобілів, насамперед старих автомобілів, це стосується деяких видів товарів легкої промисловості, де ми вже самі можемо виробляти. Не всіх, деяких видів одягу», - заявив помічник президента РФ Андрій Білоусов в кулуарах Російського економічного форуму.

Помічник російського президента заявив присутнім на форумі гостям, що політичне керівництво Росії на багатьох рівнях «давало зрозуміти, що ми відповідно вживемо адекватних заходів», при цьому Білоусов нагадав про вже заподіяну росіянам шкоду: «відповідь наш буде цілком порівняна з тим збитком, який наносять ці санкційні заходи економіці наших держав».

http://uapress.info/


Теги статьи: КремльСанкцииСанкціїРоссия

Дата и время 11 сентября 2014 г., 17:35     Просмотры Просмотров: 1609
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Имеют ли право Порошенко и Луценко тратить миллионы на отдых?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.145376