АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: 0°C
Днепр: 4°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 0°C
Львов: 4°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

БАНК "ТРАСТ" ПЕРЕЙДЕ ПІД КОНТРОЛЬ РОСІЙСЬКОГО "МИРЪ"

БАНК "ТРАСТ" ПЕРЕЙДЕ ПІД КОНТРОЛЬ РОСІЙСЬКОГО "МИРЪ"
БАНК "ТРАСТ" ПЕРЕЙДЕ ПІД КОНТРОЛЬ РОСІЙСЬКОГО "МИРЪ"

Банк «Траст» в офіційній заяві повідомив, що 12 грудня 2016 року відбудуться збори його акціонерів, на яких буде прийнято рішення про збільшення статутного капіталу шляхом розміщення нових акцій, «в тому числі новому інвестору - компанії FLEXINVEST PLC».

«Інвестор високо оцінив існуючу бізнес-модель ПАТ Банк «ТРАСТ» та підтвердив Національному банку України готовність збільшити статутний капітал Банку на 180 000 000 грн. Намічені терміни завершення інвестування - лютий 2017 року», - йдеться в повідомленні фінустанови.

Зауважимо, що кіпрська компанія FLEXINVEST PLC контролює російський банк «МирЪ». За даними російського центробанку, її бенефіціари – переважно громадяни Росії, а також Ізраїля, Кіпру. Мажоритарій - Олександр Миронов.

Довідково

За даними НБУ, на 22.02.2016 основним бенефіціаром банку «Траст» (спеціалізується на кредитуванні населення) був Володимир Авраменко, який прямо та опосередковано контролював 78,9% акцій фінустанови. Як відомо, він основний власник EasyPay та один з бенефіціарів кондитерської групи "АВК". Про намагання Сбербанку, Промінвестбанку та «Райффайзен Банку Аваль» стягнути з АВК біля 3 млрд грн див. тут і тут.

Як писав Finbalance, за даними НБУ, банк "Траст" увійшов у трійку банків, які на 01.10.2016  мали від’ємний капітал (-69 млн грн). При цьому за підсумками січня-вересня він був у четвірці банків, у яких процентні витрати перевищили процентні доходи (на 64,2 млн грн).

Його збиток за 9 місяців склав 164,4 млн грн (торік у цей же період – 1,6 млн грн). Основна причина збитків – відрахування до резерву під знецінення кредитів, заборгованості клієнтів, коштів в інших банках на рівні 125,3 млн грн (торік - 11,1 млн грн).

Статутний капітал банку «Траст» за 9 місяців зріс до 120 млн грн (з 69 млн грн на початок року), а от власний же капітал упав до від’ємної позначки (-69 млн грн) з 95,35 млн грн на початок року.

У серпні банк повідомляв, що його акціонери планують докапіталізацію на 80 млн грн. Разом з тим, судячи з фінрезультатів ІІІ кварталу, цієї суми недостатньо для приведення роботи банку у відповідність до вимог НБУ.

На кінець вересня обсяг коштів клієнтів у банку «Траст» становив 592,7 млн грн. Кредитний портфель (після вирахування резервів) – 423 млн грн; резерви покривали кредитний портфель на 30,7%.


Теги статьи: Банк Траст

Дата и время 09 ноября 2016 г., 19:01     Просмотры Просмотров: 2197
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.139773