АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал

Ціна чиновника


На початку серпня Петро Порошенко підписав розпорядження про скасування численних пільг для мешканців елітних маєтків. «Слідство.Інфо» дізналося, кого утримують за свій рахунок пересічні українці та скільки нам коштують блага чиновників.

Зокрема, комплекс «Пуща-Водиця», що за 10 кілометрів від колишньої резиденції екс-президента, а нині втікача Віктора Януковича, перебуває у підпорядкуванні Державного управління справами. Утримується коштом платників податків.

За даними ДУС, з 52-ох осіб з дачами у комплексі «Пуща-Водиця» договір про оренду підписали тільки депутат Нестор Шуфрич та екс-заступник міністра оборони Олександр Олійник.

 

  

Не на камеру в адміністрації комплексу «Слідству.інфо» заявили: Нестор Шуфрич – чи не єдиний, хто справно сплачує за оренду та комунальні послуги. Решта – спокійнісінько живе за наш рахунок.

Скільки це грошей? За отриманими нами даними від ДУС, це сотні тисяч гривень на тепло, воду, газ, охорону. Крім того, з наших кишень оплачуються транспортні послуги та зв’язок для чиновників.

Тільки за перший квартал 2014-го року на комплекс виділили 904 800 грн. Для порівняння: за весь минулий рік обслуговування будинків у «Пущі-Водиці» обійшлося бюджету у 6 910 900 гривень.


Дані Державного управління справами про планові кошторисні призначеннякомплексу відпочинку «Пуща-Водиця». У ДУС зазначили: «Усі планові показники відповідають фактичним витратам».

Ще один закритий від сторонніх очей комплекс в підпорядкування ДУС – будинок відпочинку «Конча-Заспа». Микола Азаров, Раїса Богатирьова, Петро Симоненко, Дмитро Табачник – це далеко не повний перелік тих, хто продовжує тут житии, хоча б формально.

«Слідство.інфо» дізналося, що на території комплексу не викуплено жодного будинку. Єдиний, хто має право власності ще з 2001-го року –академік Борис Патон.

 

На утримання мешканців будинку відпочинку «Конча-Заспа» - а це тепло, вода, електрита та газ – тільки за перший квартал 2014-го року вже взяли з бюджету 5 065 600 грн. Транспортні послуги за півроку обійшлися у 236 700 грн, зв’язок – у 80 800 грн.


Дані Державного управління справами щодо касових видатків будинку відпочинку «Конча-Заспа» за оплату комунальних послуг та оплату послуг транспорту і зв’язку.

«Слідство.інфо» обов’язково повернеться до цієї теми та простежить, як виконуються вказівки президента та чи заощадять українці на обмеженні пільг чиновникам. Бо наразі виходить якось не дуже.

/Марія Землянська, Максим Опанасенко

http://www.hromadske.tv/


Теги статьи: ДУСКонча-заспаКонча - заспаПуща водиця

Дата и время 11 сентября 2014 г., 18:25     Просмотры Просмотров: 3469
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Соседи Порошенко жалуются на высокую коммуналку, соседи Ющенко – на бобров и коз экс-президента
Мантия «в законе», или Судебные наперсточники
Суд арештував майно Януковича: «Хонку», унітази та портрет «Люба Полежай»

В пансионате под Киевом, где живут переселенцы, устроили погром со стрельбой
У каждого третьего кандидата в Высший совет правосудия есть "грешки"
Анатолий Онашко: новая поросль украинских миллионеров

Екс-главі ДУСі повідомлено про підозру: При обшуку у Ігоря Тарасюка вилучено мільйон євро і золото, - Луценко
Тарасюка уже выпустили, назначив залог в 6,4 млн
Суд обрав для екс-глави ДУСі заставу – більше 6 мільйонів

Экс-руководителю ГУД объявили о подозрении: в доме нашли 1 млн евро
ДУСя «зажала» продавати майно, яке не потрібне Президенту
Сьогодні люди зупинили кортеж Порошенка біля Конча-Заспи

Комментарии:

comments powered by Disqus
23 мая 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как вы относитесь к блокировке российских соцсетей?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте