АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -3°C
Днепр: 0°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -2°C
Львов: 3°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Врятувати дві сотні бійців! Негайно!

Врятувати дві сотні бійців! Негайно!
Врятувати дві сотні бійців! Негайно!

Дві роти оточенців вже два тижні вибираються з іловайського котла. Одначе справи кепські. Врятувати їх зараз — під час так званого припинення вогню — може тільки максимальний розголос...

Активістка і журналістка Ірма Крат написала цієї ночі у соцмережах: 


"Доки у Савіка говорять про вибори, одна зовсім старенька бабуся додзвонилася до мене з стаціонарного телефону. Вона говорить, що з Іловайського котла не всі вийшли, в хуторі Оленівка Старобешівського району в полі, в кукурудзі, наші солдати вже другий тиждень їдять кукурудзу, їм пропонують здатися, але вони не здаються, вони не вірять, що днр-лнр дотримають слова.

Їх там близько двох сотень, мобільні не працюють. Про них забули, їх покинули, сьогодні зранку три хлопці вийшли з поля здатися — їх розстріляло денеерівське угрупування "Призрак".

Біля поля до 150-ти осіб лежить вбитих, вони хочуть поховати своїх побратимів і вночі по одному намагаються під обстрілами затягнути до кукурудзи хоча б по декілька тіл за ніч, щоб вшанувати їх пам’ять. Бабуся вже попрощалася з власним життям, вона знає, що її можуть розстріляти за те, що вона під кулями носить їжу їхньому ворогу.

Говорила на цю тему щойно з хлопцями, які лежать поранені в лікарні, бабуся мені передала список тих, хто ще живий, тож солдати, коли його прочитали,  готові були просто зараз без ніг, без рук повертатися до Іловайська по своїх побратимів.

Зараз вони криком кричать, щоб я піднімала всю пресу, дзвонила Петру Порошенку, Авакову, Наливайченку й  вимагала від них дотримання угоди.

Шановні колеги, журналісти, правозахисники, волонтери, в мене душа болить за цих вояк, будь ласка, висвітліть цю ситуацію на своїх телеканалах, стукайте в усі двері, тільки публічність зможе їх врятувати. Я вас дуже прошу. Прошу тисячу разів поширити цей текст".

Ірма Крат навела перелік відомих людей, до яких звернулась у соцмережах. Там і Порошенко, і Бірюков, і Семен Семенченко… 

А ще пояснила: "Іншого виходу не має, тільки публічність їх врятує, ми довго думали, що робити і радилися не з одним командиром, то всі сказали, що їх рятувала завжди тільки публічність. Мовчання — смерть. Щоб ви розуміли: для днр не є секретом, скільки в кукурудзі солдатів, це секрет для нашого керівництва, воно навіть не знає, що вони там є".

Доповнено 13 вересня о 20.30

Та ж таки Ірма Крат повідомила о 16.30 на ФБ:

"На наш спільний крик про необхідність врятувати військових з Іловайського котла та вивезти тіла відгукнулося чимало політиків, громадських діячів та заступник міністра Микола Величкович. Наразі вирішується питання про направлення в с.Осиково, хутір Оленівка Старобешівського району представників Червоного хреста.

Сподіваємося, що ДНР дотримає своєї обіцянки — не стріляти по військових, волонтерах та представниках Червоного хреста. У цьому селі перебувають кадировці".


Знову доповнено. Ірма Крат удень написала на ФБ: 

"Щойно мобільним спілкувалася з заступником Авакова, він просить відеопідтвердження, зараз надішлю. Щодо того, чому публічно висвітлила це питання. Учора вночі дуже довго радилася з командирами, з рядовими солдатами, з волонтерами, всі дійшли думки, що тільки публічність врятує справжніх героїв.

Для тих, хто говорить, що не потрібно було про це писати в ФБ, бо це прочитають днр-лнр, прийміть холодний душ,їх уже другий тиждень в оточенні тримають кадировці-чеченці, які знають більше за вас. Знають абсолютно все: і стільки чоловік, і де стоять, і що їдять… Кожного дня вони розстрілювали по 3-4 чоловіки, які хотіли здатися в полон.

Сьогодні після оприлюднення інформації є результат: хто виходить з оточення — тих не розстрілюють!


Прошу некомпетентних не втручатися в роботу, якщо далекі від війни і не розумієте, про що йде мова. Усім решта — велика подяка від військових, які сидять у кукурудзі і їдять другий тиждень цю ж кукурудзу та чекають на мирне врегулювання ситуації".

http://ndilo.com.ua/


Теги статьи: Илловайск

Дата и время 14 сентября 2014 г., 11:47     Просмотры Просмотров: 2867
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
19 февраля 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.049503