АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 19°C
Львов: 17°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 17°C
Ровно: 17°C

В українському виші пройшло "голе дефіле" за участю неповнолітніх студенток: соцмережі обурені

В українському виші пройшло "голе дефіле" за участю неповнолітніх студенток: соцмережі обурені
В українському виші пройшло "голе дефіле" за участю неповнолітніх студенток: соцмережі обурені

На конкурсі "Міс академія – 2016" у Кременецькій академії пройшов показ купальників за участю неповнолітніх дівчат.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Серед учасниць дефіле було двоє неповнолітніх конкурсанток.

Подібний конкурс викликав хвилю обурення у соцмережах.

Наприклад, український освітній діяч, директор Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти Ігор Лікарчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook назвав такий конкурс "совковою спадщиною" та старосвітсько-радянським маразмом.

"А чи не час у нашій освіті розпочати наводити порядок із тією совковою спадщиною, яка називається "виховна робота"? Якщо це є "виховна робота" (а у мене немає сумнівів, що саме у рамках цього винаходу радянської педагогіки відбувалося таке дійство), то це є злочин. Так, як багато чого й іншого, що проводиться в наших закладах освіти під виглядом "виховної роботи". Бо в наших освітніх закладах "виховна робота" – це не що інше, як надумані, мало кому потрібні "виховні" масові заходи, принизливі й безглузді "виховні" бесіди, виховні години, плани виховної роботи, солідне й не потрібне додаткове навантаження на педагогів, "відкриті" заходи, перевантаженість учнів, тьма безглуздих дисертацій, тисячі ставок заступників директорів закладів освіти, методистів, "наукових" працівників і т.д. й т.п. Живуть же без неї ("виховної роботи") в справжніх успішних освітніх системах. І не сумують, що її немає. А ми не можемо. І в новий Закон "Про освіту" "виховну роботу" протягли", – написав Лікарчук.

"Те, що відбулося в Кременецькій академії, можна назвати так: збочення і зубожіння суспільної моралі. В Україні процвітає жахливе явище – торгівля людьми, сотні жінок знаходяться в сексуальному рабстві, а у ВНЗ на показ виставляють оголених неповнолітніх студенток! Жах! Хто відповість за такі розваги?" – обурилася Макаренко-Іванюта.

Серед користувачів соцмережі розпочалася справжня дискусія. Якщо одні різко засуджують такі конкурси за участю неповнолітніх, то інші не бачать у цьому нічого страшного й протизаконного.


Теги статьи: СтудентыКременчугЛикарчук ИгорьКонкурс красоты

Дата и время 21 ноября 2016 г., 13:54     Просмотры Просмотров: 2834
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.100045