АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 3°C
Харьков: -1°C
Днепр: 2°C
Одесса: 8°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -1°C
Львов: 7°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 6°C
Ровно: 6°C

Средства клиента "Авангарда" арестованы из-за отмывания доходов

Средства клиента "Авангарда" арестованы из-за отмывания доходов
Средства клиента "Авангарда" арестованы из-за отмывания доходов

Печерський райсуд м. Києва задовольнив клопотання слідчого Головного слідчого управління Нацполіції та в рамках кримінального провадження №12016000000000054 наклав арешт на кошти, які знаходяться на рахунку ТОВ "Фінансова компанія "Фінанс Експерт" (ЄРДПОУ 39637380) №26503000261001, відкритому в банку «Авангард». 

08 листопада Печерський райсуд м. Києва задовольнив клопотання слідчого Головного слідчого управління Нацполіції та в рамках кримінального провадження №12016000000000054 наклав арешт на кошти, які знаходяться на рахунку ТОВ "Фінансова компанія "Фінанс Експерт" (ЄРДПОУ 39637380) №26503000261001, відкритому в банку «Авангард» [цей банк контролює група ICU, співвласником якої до призначення главою НБУ була Валерія Гонтарева, - ред.], повідомляє Finbalance. 

Згідно з відповідною ухвалою суду, досудове розслідування кримінального провадження №12016000000000054 від 29.02.2016 здійснюється за фактами фіктивного підприємництва (тобто створення або придбання суб`єктів підприємницької діяльності (юридичних осіб) з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі) та легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, вчиненого в особливо великому розмірі, за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 205 («Фіктивне підприємництво»), ч. 3 ст. 209 («Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом») Кримінального кодексу. 

«Встановлено, що групою осіб з використанням підроблених реєстраційних документів створено та придбано понад 30 суб`єктів підприємницької діяльності - резидентів, з метою прикриття незаконної діяльності, яка полягає в отриманні необґрунтованого «податкового кредиту» від підприємств-імпортерів з метою мінімізації «податкового навантаження», а також виведення коштів, отриманих від останніх, на підставі безтоварних операцій у «тіньовий», тобто неконтрольований державою, обіг», - констатується в ухвалі суду. 

Іншими ухвалами від 08 листопада в рамках цього ж кримінального провадження Печерський райсуд м. Києва надав слідчій групі тимчасовий доступ (з можливістю вилучення) до документів щодо відкриття та обслуговування розрахункового рахункого ТОВ "Лізингова компанія "Авто Сіті" №26504604068200, які знаходяться у володінні Укрсиббанку, а також рахунків ТОВ "Автотехнікс Україна", ТОВ "Крамор Стюарт Україна", ТОВ "Лізингова компанія "Авто Лайф", ТОВ "Лізингова компанія "Авто Сіті", ТОВ "Кепітал Інвест Груп", які знаходяться у володінні «Райффайзен Банку Аваль». 

Довідково 

Як писав Finbalance, 16 листопада Печерський райсу м. Києва задовольнив клопотання слідчих СБУ та наклав арешт на грошові кошти, які розміщені на банківському рахунку під №26503000250001, відкритому ТОВ «І-НВЕСТ» в ПАТ "Банк Авангард". Це було зроблено в рамках кримінального провадженні №22015101110000121 від 13.07.2015, за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 205 («Фіктивне підприємництво»), ч. 1 ст. 358 («Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів») Кримінального кодексу.

Нижче – цитата з ухвали суду:
«В ході досудового розслідування отримана інформація щодо протиправної діяльності групи осіб, які за попередньою змовою запровадили на території Київського регіону протиправну фінансову схему по незаконному переведенню безготівкових грошових коштів у готівку з метою виведення капіталів підприємств легального сектору економіки в тіньовий обіг з використанням фіктивних комерційних структур. 

Згідно з отриманою інформацією до складу злочинної групи входять ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, які здійснюють оформлення незаконної фінансово-господарської документації та податкової звітності, в т.ч. з їх частковим підробленням, а також вносять до них завідомо неправдиві дані та відомості, здійснюють керівництво та особисто приймають участь у реєстрації на території м. Києва, на підставних осіб комерційних структур з ознаками «фіктивності», налагоджують на такі підприємства надходження безготівкових грошових коштів від вітчизняних суб`єктів господарювання, налагоджують взаємодію з посадовими особами банківських установ, в яких відкривають рахунки таких суб`єктів господарювання. В подальшому, шляхом здійснення низки незаконних фінансових оборудок, зазначені кошти переводяться у готівку та привласнюються як учасниками угруповання так і їх клієнтами. 

Крім того, встановлено що вказаними особами використовуються з протиправною метою ряд підприємств в діяльності яких вбачаються ознаки фіктивності, зокрема, ТОВ «І-НВЕСТ» (ЄДРПОУ 36473568). 

З матеріалів кримінального провадження вбачається, що організаторами конвертаційного центру для своєї незаконної діяльності використовується рахунок ТОВ «І-НВЕСТ», відкритий в ПАТ "Банк Авангард" під № 26503000250001».


Теги статьи: отмывание денегАрест счетовБанк Авангард

Дата и время 25 ноября 2016 г., 20:44     Просмотры Просмотров: 2440
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Американец, состоявший в связи с Бутиной, обвинен в мошенничестве и отмывании денег
Счета компании Электрум, которые находятся в Укргазбанке, арестованы
Суд арестовал счета "Запорожьеоблэнерго" для взыскания задолженности за электроэнергию перед "Энергорынком"

В «Нафтогазе» сообщили об аресте активов «Газпрома» на свыше 2,6 млрд долларов
Александр Деркач: “70% всего нашего заметного бизнеса зарегистрировано именно там”
Война на уничтожение: ОПГ «Индустриалбанка» снимает маски

В Roshen пожаловались на продление ареста Лицепкой фабрики
ГПУ о снятии санкций против Азарова: Почти все обнаруженные активы окружения Януковича остаются под арестом
Британский суд отклонил апелляционные жалобы по делу ПриватБанка

Швейцария продлила на год арест активов "семьи" Януковича
Депутаты продлили мораторий на закрытие шахт
Янукович забрал свои деньги из украинских банков: суд обвиняет Луценко

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.062183