АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: 1°C
Днепр: 3°C
Одесса: 4°C
Чернигов: -3°C
Сумы: 2°C
Львов: -1°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -3°C
Ровно: -3°C

Дмитро Фірташ, який розшукується Сполученими Штатами, наймає лобістів у Вашингтоні

Дмитро Фірташ, який розшукується Сполученими Штатами, наймає лобістів у Вашингтоні
Дмитро Фірташ, який розшукується Сполученими Штатами, наймає лобістів у Вашингтоні

Дмитро Фірташ, неоднозначний український мільярдер, який розшукується Штатами, звернувся до вашингтонських впливових осіб за допомогою.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

На даний момент справа Фірташа знаходиться в процесі оскарження в Конституційному суді Австрії, де олігарх протистоїть екстрадиції в США.

Він підписав контракт з Davis Goldberg & Galper – новою компанією адвоката демократичного табору і лобіста Ленні Девіса.

“Я представляю пана Фірташа, тому що австрійський суд вважає справу настільки слабкою і політично мотивованою для його арешту, що стає ясно – мінімальні стандарти для екстрадиції… не були виконані”, заявив Девіс.

Австрійська влада заарештувала Фірташа в 2014 році, після отримання ордера на арешт від правоохоронних органів США. Мін’юст стверджує, що він і п’ять інших осіб були в змові і заплатили $18,5 млн. у вигляді хабарів чиновникам в Індії, з метою отримання дозволу для гірничодобувної діяльності.

Австрійський суддя назвав арешт політично мотивованим і відмовився екстрадувати українця в США.

Відповідно до заяв Ленні Девіса, Davis Goldberg & Galper не займатимуться лобістською діяльністю в інтересах Фірташа. Ця частина роботи є короткостроковою – контракт підписаний до середини січня, з опцією продовження. У платіжній відомості фігурує сума $80 тисяч.

Згідно з контрактом, компанія буде надавати послуги з “корекції записів у медіа та інших джерелах, щоб уникнути спотворень і неточностей. Також вказані консультування і розробка медіа-стратегії для цілей клієнта”.

Фірташ нібито використовував схему з хабарництвом для отримання права добувати титан в індійському прибережному штаті Андхра-Прадеш. Цей проект, як повідомляється, буде приносити більше $500 млн. щороку від продажу титанової продукції, в тому числі і чиказькій компанії Боїнг.

З непов’язаної причини, минулого тижня Іспанія включила Фірташа в свій список найбільш розшукуваних втікачів.

Антикорупційний прокурор звинувачує Фірташа у відмиванні грошей в Іспанії, стверджуючи, що він створив мережу офшорних банківських рахунків.

Деякі з коштів нібито повернулися в Іспанію, згідно іспанському виданню El Pais. Після повернення гроші були інвестовані в ресторани і нерухомість. Іспанія також намагається екстрадувати олігарха.


Теги статьи: лоббистыЛенни ДэвисФирташ

Дата и время 11 декабря 2016 г., 17:53     Просмотры Просмотров: 932
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068955