АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -8°C
Днепр: -5°C
Одесса: -3°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -9°C
Львов: -3°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Сліпа Феміда: суддя Бобровський не побачив корупції серед южноукраїнських депутатів

Сліпа Феміда: суддя Бобровський не побачив корупції серед южноукраїнських депутатів
Сліпа Феміда: суддя Бобровський не побачив корупції серед южноукраїнських депутатів

Южноукраїнські депутати та їхні родичі можуть брати собі землю, і це – не корупція! – суддя Бобровський закрив справи депутатів-«регіоналів».

Про це пише Громадський контроль. Южноукраїнськ на своїй сторінці у Facebook.

У вівторок, 16 вересня, відбулося судове засідання у справі депутата Южноукраїнської міської ради Олени Кокол, пов’язане з виділенням земельної ділянки в приватну власність для поліпшення житлових умов депутата і її сім’ї.

На початку судового засідання адвокат Олени Кокол повідомила, що міський голова і депутатський корпус були поставлені до відома про те, що громадянка Кокол виявила бажання отримати земельну ділянку, написавши з цього приводу відповідний лист на ім’я міського голови Євгена Квасневського.

Прокурор заявив, що під час голосування депутата Кокол особисто за цікавляче її питання виник конфлікт інтересів, який і став причиною для складання протоколу про адміністративне правопорушення. На сесії міської ради Олена Кокол по суті питання не доповідала, не повідомила свого безпосереднього керівника, а також не прийняла заходів для недопущення можливості виникнення даного порушення, будучи суб’єктом відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення.

Свою вину Олена Кокол визнала частково. На заперечення прокурора про те, що Олена Миколаївна у протоколі спочатку обумовлювала, що визнає свою провину в повному обсязі, депутат заявила, що прокурор Южноукраїнська запропонував їй, що краще буде вказати саме так, як вона вказала на той час.

За результатами судових дебатів суд вирішив, що отримана вигода, а саме факт виділення земельної ділянки, є правомірною. На підставі цього суддя Ігор Бобровський прийняв рішення закрити провадження по даній справі.

Аналогічні рішення прийнято й по депутатам міської ради Сергію Коломійцю та Віталію Приходько, які голосували за виділення ділянок землі своїм дружинам.

http://gard.mk.ua


Теги статьи: Бобровский ИгорьКокол Елена

Дата и время 20 сентября 2014 г., 21:18     Просмотры Просмотров: 2899
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.171669