АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: -2°C
Днепр: 1°C
Одесса: 8°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -2°C
Львов: 5°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 4°C
Ровно: 4°C

Золоте пальне для «Укрпошти»

Золоте пальне для «Укрпошти»
Золоте пальне для «Укрпошти»

У «Віснику державних закупівель» за 8-12 вересня опубліковано повідомлення про результати тендера УДППЗ «Укрпошта» на загальну суму 28,88 млн. грн. з ТОВ «Техойл». Було закуплене дизельне паливо – 1386,00 тис.л, бензин А-92 – 494,00 тис.л, бензин А-95 – 80,00 тис.л.

15 серпня «Укрпошта» за результатами тендерів також уклала низку угод на постачання палива з ТОВ «Техойл». Загальна сума договорів тоді склала 66,21 млн. грн. По двох закупівлях із трьох «Укрпошта» ціни за літр оприлюднила, по третій – ні.  

Паливо у ТОВ «Техойл» «Укрпошта» замовляє уже не вперше, у квітні фірма отримала аналогічне замовлення на 82,0 млн грн, в червні на 16,39 млн грн., в серпні на  66,21 млн. грн.

Загалом, фірма почала вигравати тендери «Укрпошти» ще з 2011 р., отримавши за цей час підрядів на постачання пального на 284,19 млн. грн. Окрім «Техойла» у тендерах «Укрпошти» також бере участь низка інших фірм, втім в 2014 р. тендери на постачання паливо-мастильних матеріалів (ПММ) виграє лише ТОВ «Техойл». 

Після проведення тендерів, ціна для «Укрпошти» збільшується ще на 10% шляхом укладання додаткової угоди з «Техойлом» - нібито через зростання ціни пального на ринку.  

І ще цікава інформація: в «Техойл» відсутні власні АЗС на території України, тому транспорту «Укрпошти» доводиться заправлятися на "партнерських" АЗС цього постачальника - до яких в деяких областях автівкам доводиться діставатися аж за 100 км від гаражів. Наприклад, в Черкаській області лише дві "партнерські" АЗС - одна від фірми "Укр-Петроль" і одна від якогось ПП "Друг". 

Але й не на всіх "партнерських" АЗС, зазначених в договорах з "Техойлом", відпускають паливо за талонами "Техойлу". А там де відпускають, можна отримати лише обмежену кількість палива. І це ще добре коли можна отримати, адже багато техойлівських талонів "партнери" визнають недійсними, посилаючись на їх відсутність в базі.   

Ось так і мотається транспорт «Укрпошти» далеченько заправлятися туди-сюди, набігає кілометраж, зношується, б’ється, витрачає зайве пальне, водії на пізніше заправляють бензин в каністри... Але керівництву «Укрпошти» дуже "зручно" працювати з "Техойлом", адже всі фінансові схеми давно відпрацьовані і відкати справно повертаються. А незручності для водіїв, спрацьовування автомобілів, холостий пробіг  і пальне за ціною золота - керівників-шахраїв жодним чином не турбують.

Фірма «Техойл» зареєстрована у Києві в 2007 році і належить 42-річному одеситові Віталію Пащенку. До кінця 2011 р. до складу власників також входив киянин Тимур Лісовий, який наразі лишається власником однойменного торгового дому. А закупівлі пального за завищеними цінами з давних давен організовує голова комітету з конкурсних торгів "Укрпошти" досі не люстрований член арбузівської команди Кліонський Олександр Маркович (нещодавно його призначено директором з технічної політики, проте він дотепер опікується тендерами).

До перемоги Майдану ТОВ "Техойл" за три роки поставило "Укрпошті" пального на суму 106,95 млн. грн, здебільшого програючі тендери бізнес-партнерам сім’ї Януковича. Проте з березня 2014 тендери стабільно виграє ТОВ "Техойл". 

  • 26 березня 2014 «Укрпошта» за результатами тендерів уклала низку угод з ТОВ "Техойл" на постачання палива на загальну суму 82,14 млн грн.
  • В червні ТОВ «Техойл» виграло тендер на загальну суму 16,39 млн грн. на поставку "Укрпошті" 741,4 тис. л бензинів А-92, 112,2 тис. л -А-95 і 255,9 тис. л ДП. Договір було акцептовано 17 червня. 
  • 15 серпня «Укрпошта» за результатами тендерів уклала низку угод на постачання палива з ТОВ «Техойл». Загальна сума договорів тоді склала 66,21 млн. грн.

Конкурентами «Техойлу» на цих тендерах була низка інших компаній, які пропонувалі ПММ за нижчими цінами, проте "Укрпошта" надавала перевагу ТОВ "Техойл".

Джерело: http://ukrpochta.blogspot.com/2014/09/Zolote-palne-dlya-Ukrposhty.html  

 

Теги статьи: ТехойлУкрпоштаУкрпочта

Дата и время 21 сентября 2014 г., 14:10     Просмотры Просмотров: 13241
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

На Буковине начальница сельской почты украла марок и конвертов на сто тысяч гривен
"Укрпошта" запускает доставку субсидий наличными
Более 120 редакторов газет в Киеве выражают протест против «Укрпочты» — Томиленко

В Укрпочте предупредили о задержках с доставкой из-за непогоды в трех областях
Обслуживают на русском языке: вокруг ’’Укрпочты’’ в Луцке разгорелся скандал
Сотрудники “Укрпочты” стали на 21% чаще здороваться с клиентами

В Украине на 25% сократились подписные тиражи газет
Украинцы будут получать субсидию наличными на "Укрпочте" и в "Ощадбанке"
Смелянский пообещал увольнять почтальонов, которые будут заниматься политической агитацией перед выборами

Крупное ЧП в "Борисполе": в аэропорту приняли решительные меры
“Укрпошта” увеличила чистый доход более чем на 1,2 млрд гривен
В Чернигове сотрудница "Укрпочты" пересылала деньги местных жителей за оплату коммуналки на свои счета

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.129868