АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: -1°C
Чернигов: -5°C
Сумы: -5°C
Львов: -2°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -2°C
Ровно: -2°C

Ганапольський вказав на дивний факт під час вбивства російського посла в Анкарі (відео)

Ганапольський вказав на дивний факт під час вбивства російського посла в Анкарі (відео)
Ганапольський вказав на дивний факт під час вбивства російського посла в Анкарі (відео)

Журналіст Матвій Ганапольський висловив здивування з приводу дій охорони під час вбивства посла Росії в Туреччині Андрія Карлова. Відповідна заява була зроблена в ефірі телеканалу NewsOne. 

"Цій людині треба було зробити це публічно, щоб там були кореспонденти і телекамери. Вбити його (посла. - Ред.) десь на вулиці, вдарити 20 разів ножем, це не кайф. Кайф - щоб потім бігати з пістолетом, кричати... Все одно з послом є охоронець, завжди і не один. Це - посол, при чому в такій військовій країні", - зазначив він.

"Я не маю на увазі, що вони повинні були обшукувати охоронці (вбивцю. - Ред.), вони повинні були грохнути цього хлопця після першого пострілу і тоді б посол вижив. Ясно, що налажали, вони повинні охороняти будь-що-будь, вони - охорона. Вісім пострілів, тобто він стрельнув, а потім ще стріляв. вони що, каву пили?" - наголосив Ганапольський. Журналіст вважає, що питання щодо поведінки охорони лежать на поверхні.

"Людина виходить, стріляє в посла, ні з-за лаштунків, а стріляє прямо в нього, потім довго ходить і нікого. Дивно це. Я не великий любитель теорії змови, але я думаю, що ці питання кожен перший поставить. Де була хоча б одна людина з турецької охорони і хоча б одна людина з російської охорони посла? Тоді б посол Карлов залишився живий. Тому що після другого пострілу він (вбивця. - Ред.) вже б з діркою в лобі валявся на підлозі. А так було вісім пострілів і довгий монолог, протокол про наміри. Дивно це", - резюмував він.

Нагадаємо, про те, що саме Путін замовив вбивство посла, пишуть у мережі дуже активно. До такої думки схиляються і росіяни, і у Європі.


Теги статьи: ГанапольскийКарлов АндрейАнкара

Дата и время 20 декабря 2016 г., 14:50     Просмотры Просмотров: 10900
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Чего вы больше всего ожидаете в следующем году?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.064678