АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -2°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Володимир Лех – «голубая мечта» Василя Климчука

Володимир Лех – «голубая мечта» Василя Климчука
Володимир Лех – «голубая мечта» Василя Климчука

Багато чого сталося в Україні за останні пів року. І нарешті прийнято закон про люстрацію! Перевірка чекає на всіх, і інформаційний простір не може залишатись поза увагою.

 
Мова йде про парламентський телеканал “Рада”. Провідним журналістам та лідерам колективу вдалося зрушити «мертву точку» — директора Климчука. Апарат ВР розглядає нові кандидатури на цю посаду. Зокрема, мова йде про журналіста Володимира Леха, який досить активно себе лобіює.
Владимир Лех


І вже відкрито говорить про те, що він — новий директор “Ради”. Посилається на якісь листи підтримки, яких ніхто не бачив. Чи є це основним критерієм у виборі кандидата?
 
Володимир Лех — ставленик корупціонера і злодія Климчука. Адже, як тільки Климчук з» явився на телеканалі, під час свого другого пришестя, разом з ним сидів Лех. Його призначили з грубим порушенням КЗОТ України. Хлопак обійняв посаду працюючого редактора телеканалу Вадима Шкарупи, який в цей час перебував у відпустці. Але ж!!! Володимир Лех не має профільної освіти журналіста, бо навчався за спеціальностями – менеджер організації та економіст. Записати начитку до новин з 20 разу може лише він. Гарний редактор!
 
Раніше цей «журналіст» пропрацював прес-секретарем губернатора Тернопільщини. Літав з Януковичем на Східну Україну та розпинався, як гарно та професійно працюють «ригионали»
 
Владимир Лех и портрет Виктора Януковича


8 жовтня 2013 у Тернополі, під час засідання транспортного комітету Верховної Ради, під головуванням Бориса Колесникова, керівник прес-служби Тернопільської ОДА Володимир Лех змусив вийти із зали засідань журналістів. Мотивуючи це тим, що комітет працює у закритому режимі.

 
http://www.telekritika.ua/media-i-vlada/2013-10-22/86922
 
20 жовтня 2013 про його дії написали наступне: «…Дії Леха є лише відображенням управлінського стилю голови адміністрації, а цей стиль покликаний не розвивати Тернопільщину, а покликаний лише цементувати власну владу Валентина Хоптяна, тільки громадянам краю від того ніякого полегшення немає. Область як пасла задніх за всіма показниками так і пасе задніх фактично консервуючи господарський колапс. Звичайно, що усуваючи журналістів із зали засідання комітету місцевим медіа не дали вочевидь спостерігати оцінку членів комітету стану транспортного господарств, але якщо цих оцінок не подадуть медіа, то хіба від цього зміниться думка людей про Хоптяна і його управлінські методи… ».
 
Дії Леха по продукуванню інформаційного лиха
 
Ось вам і свобода слова!
У цьому році чесні ЗМІ, знову кричали: «Прес-секретар Хоптяна втік від люстрації до Києва…».
 
Тоді, за повідомленням “Телекритики”, керівника прес-служби Тернопільської ОДА мали призначити головним редактором телеканалу “Рада”. Саме того, який виконував роботу по відбілюванню репутації намісника Януковича та забезпечував інформаційну підтримку дій влади у революційний час. У той час, як у Києві силовики знущалися над десятками колег-журналістів, керівник Вовка Лех справно виконував службові обов’язки…Саме його зараз призначають на головний парламентський канал.
Цікавий факт – працівники ТК «Рада», отримали мізерну заробітню платню.
 
Не дивно, адже чисельні корупційні схеми редактор Вова прокручував разом з директором Васею і раніше.
 
Напевне, саме на ці кошти перший помічник Климчука відпочивав цього серпня. Якось підозріло схоже на Лондон… Дуже самовпевнено! Спокійно краде та ще й хизується!
 
Ось посилання на його фото в соц. мережі: http://vk.com/vlekh?z=albums11627721
 
Але щось мені підказує, що від люстрації Лех не втече. Шини і протести під Верховною Радою, змусили прийняти депутатів закон про люстрацію. Шини і протести будуть під парламентом, якщо такого керівника призначать. І “Правий сектор” теж.
Сьогодні парламентський телеканал гостро потребує адекватного, незаплямованого і відповідного керівника.
І наостанок. Про сексуальну орієнтацію Леха відомо давно. Про “голубі” оргії в робочому кабінеті важко не знати. Отакі “голуби” на парламентському каналі “Рада”. А це, між іншим, — головний політичний телеканал УКРАЇНИ!
А ще, ходять чутки, що Леха лобіюють депутати від “Свободи” . Чи “голуби” — це просто новий “свободівський” тренд?…..
Владимир Лех

Владимир Лех

Владимир Лех

 

Иван Бойковец, специально для «ОРД«

 


Теги статьи: Лех ВладимирВасиль Климчук

Дата и время 23 сентября 2014 г., 10:57     Просмотры Просмотров: 9075
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.049687